Чимало українців здійснюють купівлю товарів за океаном. Наприклад це стосується автомобілів, електроніки, різноманітних замовлень від інтернет-магазинів та інших популярних торгівельних майданчиків тощо. Доставка товарів з США, надійна та своєчасна при цьому виходить на перше місце. Тому її варто доручити професіоналам з налагодженими роками схемами роботи.

Основна інформація

Компанія організує доставку зі Сполучених Штатів Америки не тільки товарів для побутових споживачів. Виконуються також повноцінні операції з вантажем комерційного призначення для використання його у бізнесі.

Транспортування майна здійснюється як літаками так і морем. У останньому випадку мова йде про важкі або великогабаритні посилки. Проте їх доведеться чекати значно довше у порівнянні з авіаперевезенням.

Фірма також надає своїм клієнтам і додаткові послуги. Зокрема це пошук за замовленням постачальників та безкоштовне ведення з ними переговорів. У разі необхідності є можливість попередньо отримати зразки окремих товарів.

Сюди обов’язково варто додати організацію страхування та митного оформлення, захист від шахраїв та недобросовісних ділових партнерів. При цьому відстеження товарів здійснюється на всьому шляху їх прямування у режимі 24/7.

Є ще одна цікава деталь. По багатьом видам товарів існують обмеження щодо максимально дозволеної ваги. Тоді фахівці компанії у випадку необхідності завжди знайдуть альтернативний варіант, включаючи зміну типу пакування.

Як все проходить

Доставка з США працює спрощеними словами у такому режимі. Спочатку в інтернеті або з інших джерел обираються потрібні для покупця товари з їх детальним описом. А надалі послідовність буде такою:

  • оформлення доставки з зазначенням координат американського складу компанії;
  • надходження посилки до місця подальшого транспортування;
  • відправлення вантажу до України.

Після цього здійснюється доставка безпосередньо до місця призначення з врученням товарів замовникові та наданням пакету необхідних документів. Сукупність набору послуг фахівців та їх вартість обговорюються заздалегідь під час детального опрацювання замовлення.

Передбачено різні форми розрахунків. Серед них безготівкова (зазвичай для корпоративних клієнтів), а також використання міжнародних платіжних систем. Зручний для замовника варіант обговорюється завжди попередньо.