Маючи присадибну ділянку, город чи кілька метрів землі під багатоповерховим будинком, завжди можна посадити та виростити смачні, соковиті фрукти. Додатковою перевагою власноруч вирощених плодів є їх якість і безпечність. Адже всім відомо, що часто на прилавках можна придбати фрукти з підвищеним вмістом небезпечних для здоров'я речовин. 

Сьогодні навіть садівник-початківець, ознайомившись з нескладними порадами по догляду за деревами, може виростити власний фруктовий сад. Головне вибрати саджанці дерев у надійного продавця, який співпрацює лише з професійними селекціонерами. Так ви будете впевнені, що посадковий матеріал матиме найкращі властивості, а отримані плоди будуть смачними та відповідатимуть вибраному сорту. До того ж, купуючи посадковий матеріал в онлайн-магазині, такому як “Рослини від Василя Івановича”, ви отримаєте низку додаткових переваг:

  • великий вибір видів і сортів рослин;
  • гарантія на посаджені культури;
  • якісне пакування та можливість доставлення замовлення по всій Україні;
  • онлайн підтримка професійних садівників;
  • привабливі ціни, акційні знижки тощо.

Яких видів можна купити саджанці плодових дерев

Вирішивши виростити сад, спочатку треба подумати про його наповненість — які саме дерева будуть рости. Серед плодових ви можете купити саджанці дерев:

  • зерняткових — яблуні, груші, айва;
  • кісточкових — черешні, сливи, персики, вишні тощо;
  • горіхоплідних — волоський горіх, ліщина, мигдаль, фундук тощо.

Сьогодні селекціонери пропонують рослини, які підходять для вирощування як на великих площах, так і в умовах маленької присадибної ділянки. 

На невеликих ділянках можна висадити карликові дерева, максимальна висота яких сягає 2,5 м. Крона також невеличка — до 3 м у діаметрі. За такими деревами легко доглядати. До того ж вони стануть прикрасою вашого саду, оскільки мають чудові декоративні якості.

Щоб збирати великий врожай різноманітних культур у дуже маленькому за площею садочку, пропонуємо купити саджанці дерев колоновидних. Ці дерева відрізняються особливою структурою: прямий стовбур з вертикальними гілочками. Кожна гілка ніби обліплена плодами великих розмірів. З кожного дорослого дерева можна зібрати в середньому 15-20 кг врожаю.

Отже, щоб виростити садочок своєї мрії не обов'язково мати досвід і велику площу ділянки. Достатньо звернутися за консультацією до професіоналів з “Рослини від Василя Івановича”, які з радістю допоможуть вибрати найкращі саджанці плодових дерев.