Після фізичної підготовки спорядження у страйкболі посідає друге місце за важливістю. Оскільки страйкбол у Львові– військово-спортивна гра, яка наближена до справжніх бойових дій, то без спеціального спорядження не обійтися, адже часом трапляються травми, досить небезпечні та серйозні. Тільки якісне та надійне захисне спорядження може їх попередити. Відвідавши інтернет-магазин спорядження для страйкболу Strikeshop Arena у Львові ви зможете вибрати найдовговічніше і якісне екіпірування. Правильно підібране спорядження для гри в страйкбол дозволить послабити удари та захистити всі частини тіла від:

  • подряпин;
  • укусів комах;
  • різних ушкоджень.

До вибору страйкбольного екіпірування слід поставитися уважно і серйозно, не просто купуючи все поспіль, звертаючи увагу лише на те, скільки коштує спорядження для страйкболу. У цій статті ми розглянемо, що необхідно кожному страйкеру зі спорядження для повноцінної гри.

 

Яке екірівання потрібно для стрейтболіста

  1. Одяг Костюм чи комбінезон. Обов'язково камуфляжного забарвлення (піщані, зелені відтінки). Якщо ваша команда чи ви моделюєте якийсь військовий підрозділ, тут вибір суттєво звужується, оскільки відповідність вітається. Комбінезони найчастіше зустрічаються в страйкбольних клубах, де екіпірування простіше та багаторозмірність відіграє важливу роль. В основному, досвідчені страйкери віддають перевагу костюмам - окремо куртка і штани. Одяг захищає гравця від механічних пошкоджень, переохолодження та перегріву тіла учасника.
  2. Головний убір. Також обов'язковий елемент екіпірування, оскільки окуляри чи захисна маска не закривають усю голову гравця. Тут ви, наприклад, можете зупинити вибір на кепці чи бандані. Можна використовувати різні шоломи та каски, які є оптимальним варіантом захисту, проте менш зручним.
  3. Розвантажувальний жилет. Це є незамінним предметом у страйкболі, якщо ви використовуєте під час ігор додаткове обладнання. Носити запасні магазини у кишені та пістолет за поясом не дуже зручно. Тому розвантаження слід обирати з огляду на кількість обладнання.
  4. Взуття. Ваші улюблені кросівки або кеди – не підходящий варіант для страйкболу. Ігри проходять у лісі зі складним ландшафтом і в занедбаних будинках, так що міцні берці – саме те, що вам потрібно. Найкраще купувати берці, якими користується справжня армія. Таке взуття здатне захистити ноги від можливих вивихів, пострілів, гілок та гострого каміння.
  5. Захист обличчя Використання цього страйкбольного спорядження є обов'язковою умовою гри. Що вибрати: маску чи пластикові окуляри – вирішувати вам. В окулярах, звичайно, грати набагато зручніше, проте маска захищає все обличчя гравця. Щоб вирішити питання комфорту, багато страйкерів набувають захисту нижньої частини обличчя і використовують окуляри для очей. Пластикові страйкбольні окуляри не розіб'ються і убережуть очі від пострілів, гілок та інших неприємностей. Вибирати окуляри рекомендується з поролоновими смужками, що допоможе уникнути натирання шкіри. Підбирати лінзи краще не зігнуті, таким чином зображення не спотворюватиметься. Покриття лінз слід вибирати антивідблиск, воно вбереже очі від сонячних променів і при грі взимку. Головною якістю при виборі очок нехай стане зручність: вони повинні добре прилягати до голови, не спадати, не натирати та не заважати огляду.