Канцелярські товари для школи та офісу

Багато дітлахів з нетерпінням чекають початок нового навчального року, щоб в черговий раз сісти за парту та почути перший дзвоник. Дуже важливо купити нові канцелярські товари для школи, які будуть допомагати у навчанні. Важливо правильно обрати таку продукцію.

Щоденник

Щоденник буде з дитиною впродовж всього навчального року. Тому обирати цей канцтовар для школи краще разом з дитиною. Не треба купувати дуже яскраві варіанти з великою кількістю малюнків та інформації всередині. Вони будуть відволікати малечу. Але й самий простий варіант буде недоречним.

Перш за все необхідно звернути увагу на якість паперу. Він повинен бути білим та щільним. Сітка для розкладу повинна добре виділятися на сторінці.

Зошити

Перед тим, як обрати зошити, варто узгодити цей момент з вчителем. Деякі педагоги радять не купувати паперову продукцію з яскравими обкладинками. Кількість аркушів в зошиті залежить від віку дитини та предмету, для якого він буде використовуватися.

Учням молодших класів досить 12-18 аркушів. Для старшокласників необхідно придбати декілька товстих зошитів (48, 60 або 96 аркушів). При цьому варто слідкувати, щоб:

 1. Папір, з яких вони зроблені був якісним. Він не повинен бути матовим, дуже гладким або навпаки шорстким.
 2. Колір паперу – білий або відтінку пряженого молока.
 3. Розліновка має бути чіткою та добре помітною.

Також необхідно мати на увазі, що аркуші з закругленими краями менше жмакаються та довше зберігають свій вигляд. А щоб вони швидко не псувалися та не губилися, потрібні спеціальні обкладинки та папка для зошитів.

Пенал та його наповнення

Обираючи пенал радять звертати увагу на матеріал, з якого він зроблений. Пластмасові та металеві моделі не завжди зручно розміщувати в портфелі. Окрім цього вони можуть сильно гриміти. Краще купити м’який пенал на блискавці.

В пеналі обов’язково повинні бути:

 1. Ручка. Вона повинна добре триматися в руці та не вислизати. Тому треба звернути увагу на моделі, що мають гумову вставку або рифлену поверхню. Кращим варіантом стане кулькова ручка на масляній основі. У порівнянні з гелевою, така ручка коштує менше, а служить довше. Також треба звернути увагу на те, що вона не повинна бути дуже товстою. Особливо незручно такий варіант буде для маленького школяра. Корпус краще пластиковий, адже металевий має більшу вагу. Тому дитина буде швидше втомлюватися під час письма. Стержень повинен бути тонким. Особливо для учня початкової школи. Також на ручці не повинно бути зайвого декору (пір’я, ліхтариків, тощо).
 2. Олівець. Прості олівці поділяють на тверді, м’які та середні. Для школяра оптимальним буде середній варіант.
 3. Гумка. Вона повинна бути м’якою та не псувати папір. Оптимально обирати двосторонній варіант. В такій гумці одна сторона використовується для витирання олівців, інша – для ручок.

Лінійка

Вона може бути:

 1. Дерев’яною. Така лінійка є занадто товстою, що може бути незручним, особливо для учня початкової школи. До того ж цей варіант є непрактичним, через швидке забруднення поверхні. Але для старшокласника, який вивчає креслення, оптимальною стане саме дерев’яна лінійка. Це пов’язано з тим, що саме вона є максимально точною.
 2. Металева. Вважається не дуже зручною, бо об неї швидко сточується грифель олівця. Також вона може пошкодити рюкзак чи сумку або травмувати дитину.
 3. Пластиковою. Вона є найбільш оптимальним варіантом для школяра. Особливо, якщо обрати прозору лінійку.

Товари для творчості

Варто подбати про товари для творчості:

 1. Альбом для малювання. Він повинен мати білі аркуші. Зручним варіантом є альбом на пружині.
 2. Фарби для малювання. Школяру краще купити набори, що містять гуаш та акварель.
 3. Пензлі для малювання. Оптимальним варіантом стане пензлик з щетиною середньої жорсткості з закругленим кінчиком.
 4. Кольорові олівці. Для дитини рекомендують обирати олівці в дерев’яному корпусі, що має трикутний переріз.
 5. Пластилін. Він повинен бути виготовлений з натуральних компонентів та не фарбувати руки.
 6. Фломастери. Їх корпус має бути міцним, а кольори яскравими та насиченими.
 7. Кольоровий папір – важлива продукція для творчості. Обирайте ті варіанти, де є велика кількість кольорів.
 8. Папір офісний – підходить для використання не тільки у школі, но і для офісу.

Обирати шкільні канцтовари та письмове приладдя необхідно дуже ретельно. Саме тому радимо звертатись до перевіреного інтернет-магазину https://germes.one/kancelyarski-tovari-c30/. Адже від цього залежить не лише бажання дитини навчатися, а ще й його безпека та здоров’я.