Компанія СТЦ-Істок рада представити нові бренди у своєму портфелі POS та Auto-ID обладнання .

Нещодавно у нашому інтернет-магазині з'явилися товари нового китайського бренду iDATA. 

Компанія iData є виробником IoT (Internet of Things) пристроїв та є лідером у світі інновацій у розумному обладнанні. Відповідно до основної цінності «Допомогти клієнтам досягти успіху», бренд iData надає чудові інтелектуальні пристрої IoT для працівників у всьому світі та прагне побудувати розумний світ із усіма пов’язаними речами.

Разом із тисячами партнерів по всьому світу iData охоплює понад 100 галузевих сегментів і широко використовується в логістиці, виробництві, роздрібній торгівлі, охороні здоров’я та комунальних послугах. За допомогою пристрою iData ми можемо підключати програмні послуги чудових партнерів у різних галузях, сприяти оцифровуванню, взаємозв’язку та інтелектуалізації збору даних і, зрештою, створювати цінність для наших клієнтів.

Другий, тайванський бренд у нашому портфелі це компанія iMiN. 

Компанія IMIN спеціалізується на розробці та виготовленні широкого спектру інноваційного POS-обладнання. IMIN пишається високим рівнем якості та надійності свого обладнання. Компанія прагне постійного вдосконалення своїх продуктів і процесів виробництва, щоб задовольнити найсуворіші вимоги клієнтів.

Обладнання від компанії IMIN успішно представлено в багатьох країнах та компанія співпрацює з різними підприємствами та галузями, включаючи роздрібну торгівлю, ресторани, готелі, послуги та інші. Її POS-рішення широко використовуються як невеликими підприємствами, так і великими корпораціями.

Отримати безкоштовну консультацію із впровадження таких типів обладнання, та замовити відповідні моделі POS та Auto-ID можна безпосередньо на сторінках нашого інтернет-магазина використовуючи фільтри і пошук або зв'язавшись з нашими фіхавцями за актуальними телефонами на сайті.