Лазерхауз Косметикс тепер і в Польщі! Один з найкращих українських інтернет-магазинів косметики продовжує розширювати свої ринки. Компанія працює в Україні вже більше 10 років і за цей час здобула в країні велику популярність. Все це завдяки чудовому сервісу, великому асортименту товарів та іншим перевагам. Лазерхауз Косметикс https://laserhousecosmetics.pl/uk/ давно завоював довіру українців як онлайн-вітрина Лазерхауз, що підтверджується отриманням Центром лазерної косметології «Лазерхауз» премій «Вибір країни», «Вибір року» та інших важливих відзнак.

Переваги інтернет-магазину Лазерхауз Косметикс

— Ретельний відбір та обов’язкове тестування кожного косметичного бренду перед додаванням асортименту у каталог магазину.

— У продажу — тільки оригінальна косметика від офіційних постачальників.

— На сайті присутні розгорнуті описи товарів з повним складом та усією необхідною інформацією про кожен продукт і спосіб його використання.

— У підборі необхідного засобу клієнтам допомагають консультанти інтернет-магазину, які регулярно відвідують навчання та семінари від постачальників косметики та фахівців-косметологів Лазерхауз. Також на сайті є рекомендації лікарів-косметологів, з якими завжди можна ознайомитися перед придбанням товару.

— Доставка косметики в Україні здійснюється за допомогою сервісів Нова Пошта та УкрПошта. Є також опція самовивозу з сервісного центру в Києві та кур’єрська доставка в межах міста.

Лазерхауз Косметикс в Польщі

Відтепер компанія Лазерхауз Косметикс починає працювати й у Польщі, що дозволить місцевим мешканцям отримати аналогічні переваги інтернет-магазину.

На сайті представлений широкий асортимент товарів та брендів косметики, який також буде постійно розширюватися у майбутньому, поповнюючись новими цікавими позиціями. Інтернет-магазин співпрацює тільки з офіційними постачальниками, відомими косметичними торговими марками: наприклад, iS CLINICAL, Forlle’d, Rosy Drop та інші. Завдяки зручним фільтрам та докладним описам на сайті, клієнти зможуть отримати необхідну інформацію по кожному косметичному засобу, що значно полегшить підбір потрібного товару.

Усі замовлення товарів у Лазерхауз Косметикс безкоштовно доставляються по всій території Польщі за допомогою сервісу InPost. Також є можливість доставки товарів в інші країни Європейського Союзу.