Бурхливий розвиток бізнесу в мережі інтернет вимагає створення великої кількості різноманітних сторінок компаній, на яких розміщується важлива інформація про надання послуг, продаж товарів. Для того щоб сайт користувався популярністю, й на нього переходила велика кількість клієнтів, необхідно мати власний домен (посилання на сайт, його адреса).

Зазвичай унікальна адреса створюється спеціалізованими реєстраторами, ви можете купити домен чи взяти його в оренду. Сьогодні абсолютно всі розуміють, наскільки важливо й необхідно просувати свої послуги так, щоб пошукова мережа Google охоплювала, демонструвала кабінет. Без особистого домену це стає нереальним.

Що варто знати?

Для прийняття зваженого рішення, варто дотримуватися декількох моментів, від яких буде залежати успіх просування сайту. Це:

  • регіональність, що передбачає відповідність регіону реєстрації сайту та його доменного імені, завдяки яким підвищується можливість його просування;
  • мова домену;
  • вік та історія домену;
  • скорочення та легкість для запам’ятовування.

Практика та відгуки клієнтів свідчать про те, що чим довша історія домену, тим більші охоплення надасть ім’я посилання. Перед купівлею обов’язково варто поцікавитися його історією, охопленням, оскільки від цих факторів суттєво залежатиме ваша справа.

Переваги купівлі домену

Варто пам’ятати, що при створенні домену з нуля власнику прийдеться починати розкручування сайту, його наповнення та завоювання аудиторії різними маркетинговими методами. Купівля вже готового домену дає суттєві переваги, серед яких найвагомішими є:

  • накопичена кількість посилань;
  • вибір імені, яке максимально підлаштоване під діяльність сайту;
  • хороші показники індексації;
  • сформована аудиторія відвідувачів сайту.

При купівлі готового домену власник отримує відвідувачів і авторитет, що є важливим на початку діяльності.

Сучасні послуги надають можливість купити будь-який домен за короткий час. Варто лише зробити вибір і відправити заявку на реєстрацію. Після консультації зі спеціалістом і владнанням супутніх запитань здійснюється оплата в зручний спосіб. Окрім придбання доменного імені, компанії пропонують супутні додаткові послуги, які передбачають приватну реєстрацію, трансферне блокування, автоматичне подовження та постійну підтримку клієнтів.

Сучасний ритм життя інколи виводить з-під уваги необхідність вчасно пролонгувати дію домену. Тому функція автоматичного подовження завжди буде тримати під контролем життєдіяльність і безпеку вашого особистого домену.