Ремонт сучасного житла незалежно від площі, кількості кімнат та наявного бюджету завжди відповідальний крок. Дизайн інтер'єру Київ допоможе уникнути прикрих помилок та зробити приміщення ексклюзивним та затишним.

Як працює фахівець

Співробітництво з ним можна умовно розділити на декілька етапів. Перший – це виїзд дизайнера на об’єкт та здійснення усіх необхідних обмірів. На підставі побажань клієнта та отриманих даних робиться дизайн-проект, включаючи не тільки палн на папері, а і комп’ютерну візуалізацію у форматі 3D.

Надалі черга доходить безпосередньо до ремонту. Тут дизайнер здатен допомогти з придбанням будівельних матеріалів, окремих предметів інтер’єру. Не виключається і здійснення нагляду за проведенням ремонту.

Вартість послуг професіонала залежить від обраного клієнтом пакета. Наприклад, максимальний варіант охоплює розроблення схем освітлювання приміщень, розташування сантехники та багато іншого. У будь-якому випадку тарифи визначаються у перерахунку на квадратний метр площі.

Особливості окремих видів робіт

У процесі розроблення проекту фахівець обов’язково враховує тип приміщення. Ось кілька прикладів. Дизайн інтер'єру однокімнатної квартири зважаючи на її площу враховує:

  • створення окремої зони для дитини;
  • вибір стилю в залежності від вікової категорії господарів (наприклад, багато молоді обирає лофт);
  • обмежений простір для втілення ідей (створення перегородок тощо).

 

Разом з тим вигадуються і нестандартні прийоми. Наприклад – це створення меблів на замовлення, які візуально збільшують квартиру.

Дизайн інтер'єру будинку КиЇв у свою чергу в залежності від побажань власників може передбачати.

  • Можливість експериментів з різними стилями для окремих частин нерухомості.
  • Об’єднання кухні та вітальні у єдине ціле.
  • Встановлення панорамних вікон.

 

Зазвичай над проектом працює команда фахівців. У кожного з них є своя ділянка відповідальності. Передбачено і здійснення авторського нагляду за веденням ремонтних робіт.

Як замовити послугу

Для цього достатньо зателефонувати за одним з номерів горячої лінії. Під час розмови уважно вивчаються побажання клієнта, приблизний проміжок часу для втілення їх у життя. Приділяється також увага фінансовим можливостям замовника.

Якщо всі умови співпраці влаштовують, укладається договір та починається робота. При цьому дизайнери гарантують її якість.