Якщо ви вирішили самостійно відкрити ТОВ, потрібно розуміти, яку ретельну роботу потрібно зробити і підходити до неї з великою відповідальністю, щоб не наробити помилок у документах. Інакше можна отримати відмову в реєстрації або штраф за неточність у деяких відомостях. Щоб не гаяти час і гроші, найкращим рішенням подібної проблеми є звернення по такому питанню, як реєстрація підприємства, під ключ до фахівців компанії БІП, що заощадить клієнту гроші та час.

Погодження кандидатур майбутніх засновників та виконавчого органу

Засновниками мають право стати українські чи іноземні громадяни та юридичні особи. До складу товариства не можуть входити державні службовці, військові, а також особи, які вже є учасниками понад 10 суб'єктів господарювання та перебувають під санкціями наглядових органів та судів.

Вибір назви

Під час створення нового підприємства важливо врахувати численні правові обмеження. Вибране для назви слово чи вираз має бути унікальним. Для деяких видів діяльності обов'язкова пряма вказівка на них у найменуваннях фірмових послуг. Актуально для тих, хто відкриває:

  • ломбарди;
  • платіжні системи;
  • організації страхування.

Можна передбачити абревіатуру та версію написання іншою мовою.

Обговорення статутного капіталу

Слід узгодити:

  1. Загальний розмір.
  2. Частки учасників.
  3. Терміни внесення.

Закон допускає заснування товариства одним учасником, який одноосібно має внести всю суму статутного капіталу. Засновникам потрібно пам'ятати: робити внесок, який формує мінімальний статутний капітал, доведеться виключно грошима і не пізніше 4 місяців після відкриття. При встановленні конкретного розміру фонду краще уникати цифри, яка ділиться без залишку на передбачуване число власників.

Оформлення юридичної адреси

Щоб відкрити ТОВ, знадобиться юридична адреса. Якщо необхідно зареєструвати фірму в квартирі директора чи засновника надається правовстановлюючий документ та згоду на реєстрацію ТОВ за цією адресою. У разі оренди оформляється гарантійний лист від власника і до нього прикладається документ, що встановлює право.

Вибір кодів, що відповідають напрямкам ведення бізнесу

Для цього призначений спеціальний класифікатор — КВЕД. Кожному виду діяльності присвоєно індивідуальне цифрове позначення та назву. Під час створення фірми дозволяється вибрати кілька кодів, причому навіть далекі характером друг від друга. Але визначальне значення має основний, яким і працюватиме майбутня фірма. Варіанти кодів, які можна вказати, починаються з чотирьох цифр. КВЕД, що містять менше 4 цифр, вказати не можна. Щоб полегшити пошук, варто уважно вивчити опис. Від цього залежить допустима система оподаткування, ставки внесків, необхідність ліцензування та інші умови для подальшої діяльності.