Riyako&Partners - це висококваліфікована юридична компанія у Києві, яка надає широкий спектр юридичних послуг не тільки у столиці і Харкові, а й в інших містах України. Наша команда складається з досвідчених та кваліфікованих юристів, які готові надати вам кращі рішення і захистити ваші права.

Наші послуги

У нашій компанії ми надаємо широкий спектр послуг, які охоплюють різні галузі права. Основні напрямки наших послуг включають:

  1. Корпоративне право: ми допоможемо вам зареєструвати бізнес, організувати правильну структуру компанії, забезпечимо консультації щодо управління та підготуємо необхідну документацію.

  2. Податкове право: наші юристи мають глибокі знання у сфері податкового законодавства і готові надати вам консультації з оптимізації податкових платежів, підготувати звітність та забезпечити вашу відповідність законодавству.

  3. Господарське право: ми надаємо юридичну підтримку у господарських справах, вирішуємо спори між бізнес-партнерами, консультуємо з питань укладання та розробки контрактів.

  4. Нерухомість: наші юристи мають досвід у супроводі угод з нерухомістю, від здійснення операцій купівлі-продажу до підготовки договорів оренди та врегулювання спорів.

  5. Трудове право: ми надаємо юридичну підтримку у сфері трудових відносин, вирішуємо питання з працівниками, підготуємо необхідну документацію та захистимо ваші права.

Наші цінності

У Riyako&Partners ми керуємося важливими цінностями, які визначають нашу роботу:

  • Професіоналізм: ми надаємо високоякісні юридичні послуги, спираючись на наш досвід і знання.

  • Індивідуальний підхід: ми розуміємо, що кожен клієнт має свої унікальні потреби, тому надаємо індивідуальний підхід до кожного проекту.

  • Конфіденційність: ми гарантуємо повну конфіденційність всіх даних і інформації, які нам надаються клієнтами.

Зв'яжіться з нами

Якщо вам потрібна юридична підтримка у Києві, не соромтеся зв'язатися з нами будь яким зручним для вас способом - або подзвонивши за вказаним номером телефону на нашому сайті, або написав нам листа у формі зворотнього звʼязку. Наша команда готова допомогти вам у розв'язання навіть самих складних юридичних питань та захистити ваші права.

Отримайте кваліфіковану юридичну підтримку від компанії Riyako&Partners. Не відкладайте справи на завтра, зв'яжіться з нами вже сьогодні!