У школі Capital Letter курси англійської мови онлайн доступні для дітей та дорослих. Така навичка буде актуальною у будь-якому віці. Англійська мова є однією з найпопулярніших у світі. Це пояснюється тим, що у сучасному світі завжди є місце подорожам, міжнародним відносинам та навчанню.

2VeDFHoVgZgbylLRAc832YWnb5ut27hrXN0gULjDn3LdN-JNLqsoWvZP61HW3JNiR2VM-_8ts9oL9PQAjgMU-1j9q_po3JRCfwn3guqN_mgzuI5KUqcqzXjSCLwz5AnLmGXPFUqmIgh2fxpK-vMGc7A

Специфіка вивчення англійської мови у форматі онлайн

Основною перевагою курсів англійської онлайн є можливість навчатися з будь-якої точки світу. Гнучкий графік та ефективна програма школи Capital Letter дозволить швидко досягти бажаних результатів. Почати навчання можна з нуля, поступово переходячи до складніших рівнів.

Максимально комфортно вивчати лексику, граматику та основні розмовні обороти у форматі онлайн. Заняття можна відвідувати з дому, офісу чи улюбленого кафе. Доступні уроки в денний та вечірній час. Така можливість вчитися значно економить час, що важливо за умов стрімкого життя.

Знання англійської відкриває нові можливості. Така навичка дозволяє подорожувати без мовного бар'єру. Це унікальна можливість познайомитися з культурою та традиціями англомовних країн, поспілкуватися з корінними жителями та запровадити нові знайомства. Англійська мова необхідна тим, хто хоче вступити до ВНЗ за кордоном, вивести бізнес на міжнародний рівень, отримати високооплачувану роботу за кордоном.

До переваг онлайн формату можна віднести:

  • зручність;
  • доступність;
  • високий рівень продуктивності.

Формат онлайн вимагає від людини більшої дисципліни та мотивації. Тільки чітко поставлена мета дозволить впевнено та швидко засвоювати непростий теоретичний матеріал, долати мовний бар'єр.

Li2h3rd90jAUWr7qvI_n7v-IOi25WyHnSHVdx4CJ0vpZNn4otHm5aYy71ukT0ViHDEilsrOm_DwwTNjkA_76SocMu_oDlt0s8TYEuRQvoMFsHJ_rwkOTBPsfK76aYAiQN4mEmW7I2J5gg2wTx9aO9JE

Навчання англійській у школі Capital Letter

Всім охочим доступні курси англійської з нуля до рівня С1. Учні можуть проходити навчання у групах до шести осіб, парами чи індивідуально. Безцінний досвід подарують  у компанії носія. Педагог допоможе засвоїти лексику і граматику, навчить формулювати думки, висловлювати емоції, спілкуватися на різні теми.

Для навчання доступна онлайн-дошка та відеочат. Усі заняття відбуваються на платформі. Тим, хто хоче швидко пройти основну програму, буде корисний Експрес-курс. Усі учні можуть відвідувати розмовний клуб один раз на тиждень. Це чудова нагода поспілкуватися з однодумцями, завести нові знайомства, попрактикуватися та попрацювати над помилками.

Досвідчені педагоги знайдуть підхід до кожного учня, допоможуть засвоїти теорію, привернути до навчання і зацікавити. Досвідчені викладачі пройшли стажування за кордоном та мають міжнародні сертифікати. Починати навчання потрібно із пробного уроку. Протягом 30 хвилин педагог знайомить нового учня з платформою, розповість про програму та її особливості. Під час уроку учень пройде тест, який допоможе визначити рівень знань. За результатами буде підібран максимально ефективний курс вивчення англійської мови.