Серед великої кількості компаній, що забезпечують населення України якісною упаковкою, тарою та супутніми матеріалами, що використовуються при транспортуванні вантажів, товарів не багато знайдеться фірм, які виконують замовлення на виготовлення якісної дерев'яної тари.

Затребуваність як стандартної, так і не стандартної, коли виготовляється ящик під розмір вантажу тари дуже велике, дерев'яні упаковки для подарунків, меблів, антиквара, музейних цінностей, просто якісних піддонів завжди необхідні для транспортування на далекі відстані.

Компанія має можливості на необмежені постачання сировини, що є головною підставою для заняття таким виробництвом. Обладнавши свої виробничі цехи всім сучасним обладнанням з деревообробки, компанія займається виготовленням дерев'яні ящики, які розповсюджуються по всій території України для замовлень транспортних компаній .

Для виробництва використовуються лише екологічно чиста сировина – сосна, вільха, дуб, яких на території України вирощується у надлишку. Співробітники компанії самостійно доставляють сировину в колодах і обробляють спочатку в будівельну дошку, сушать і потім відправляють її на виробництва тари. Паралельно компанія надає послуги в термообробці деревини та в готовій дошці також пропонує на продаж і на приватні замовлення, так і у торговельні мережі будівельного бізнесу.

Чим займаються працівники компанії?

Співробітники компанії виконують всі роботи пов'язані з виготовленням тари від стандартних розмірів до індивідуальних, з цією метою в інженерному відділі займаються виготовлення креслень під зняті та необхідні розміри, саме виробництво може бути виконане на місці товару за заявкою замовника, оперативна мобільність бригади підвищує якість послуг, що надаються для кожного замовника.

На підставі своїх технічних виробничих можливостей, компанія займається виробництвом великогабаритної тари, при виготовленні тари під товари, що йдуть за кордон, забезпечує замовника повним пакетом документації від фітосанітарного контролю, екологічних служб та маємо право маркувати тару за всіма нормами Міжнародного стандарту ISPM №15 контролю за кордоном.

Виробництво компанії створило окрему лінію з якісної обробки цінних парід деревини для виготовлення елітної високоякісної дерев'яної упаковки, тари для подарункових товарів, саме від такого виробу подарунок буде запам'ятовуваним, унікальним та неповторним. Для вагомішої значущості на всі види подарункової тари наноситься логотипи та написи всіма існуючими способами.