Сьогодні бюстгалтери не обов'язково мають бути незручними моделями за кісточками та вставками з паралону. Все частіше жінки стали обирати та зручні комплекти, які не стягують шкіру і не передавлюють її, дозволяючись рухатись без дискомфорту. Ліфи представлені у широкому асортименті та відрізняються між собою розмірами, дизайном, фасоном, кольором тощо. На сайті https://smthshop.net/bra ви зможете знайти та підібрати для себе потрібну модель, згідно з усіма вашими вподобаннями.

Втім, рано чи пізно настає момент, коли бюстгалтер потребує заміни. Давайте детальніше з цим розберемося.

Скільки бюстгальтерів потрібно на щодень

Не всі жінки знають про правило трьох бюстгальтерів. А це чи не єдина відповідь на питання: «скільки ліфів потрібно в повсякденному житті представницям прекрасної статі?». Згідно з цим правилом, одній жінці необхідно на щодень мати близько трьох різних моделей бюстгалтерів для роботи та повсякденного життя. Чому саме три, а не більше чи менше?

Річ у тім, що сучасні виробники виготовляють нижню білизну, використовуючи еластан. Тонкі нитки, які розтягуються, дозволяють зробити бюстгалтери більш еластичними, та такими, що вдало сидять на фігурі, не здавлюють шкіру та підкреслюють усі особливості силуету.

Проте з часом еластан може почати розтягуватися. Щоб цього не сталося, необхідно давати білизні трохи відпочити та відновитися. Тобто базовий набір з трьох різних ліфів розраховувався з таким уточненням: один виріб ви носите на роботу, навчання чи прогулянку, інший у цей час відпочиває, а третій, наприклад, перебуває у пранні.

Як зрозуміти, що бюсгалтер потребує заміни

Навіть дотримуючись усіх правил та маючи у арсеналі більше 10 різних бюстгальтерів, не можна розраховувати, що нижня білизна прослужить вічно. У всього є свій термін експлуатації, і таких речей він також стосується. У яких ситуаціях необхідно терміново замислитися про придбання нової нижньої білизни:

1. Ліф застібається лише на останній гачок. Це означає, що пояс занадто сильно розтягнувся. А отже бюстгалтер не зможе добре підтримувати груди, буде звисати, створюючи дискомфорт та некрасиві обриси силуету.

2. Бретелі максимально затягнуті. Також ознака того, що вони свої відслужили і розтягнулися до такого стану, що вже не здатні правильно підтримувати груди.

3. Кісточки почали вилазити з-під тканини. Таке трапляється з часом у разі неправильного вибору режиму машинного прання. Так, ви можете поставити кісточки назад, проте шанс, що вони надовго там закріпляться, мінімальний.

4. Втрата красивого зовнішнього вигляду та поява дірок, ниток та плям, які неможливо відіпрати.

Навіть один пункт з усіх перелічених вище – це привід попрощатися з ліфом та замінити його на більш нову модель. Не варто тягнути до останнього, адже дискомфорт, який спричиняється незручною нижньою білизною не лише псує настрій та самооцінку, але й негативно впливає на ваше здоров'я.