Повний асортимент брендових продуктів для комфорту дітей та батьків. Спеціалізований інтернет-магазин дитячих товарів Minibaby пропонує великий вибір колясок, автокрісел, ліжечок, постільної білизни та іншої продукції від провідних світових брендів. Навчена команда буде рада допомогти з вибором, і ви обов'язково знайдете найбільш підходящі товари, які будуть відповідати вашим вимогам.

Коляски, автокрісла та іграшки

Сьогодні можна вибирати з безлічі різних колясок, з урахуванням різноманітних матеріалів, методів обробки, різних функцій та колірних поєднань. Є певні моделі, які дуже популярні та їх часто можна побачити на вулицях.

Автокрісло, безумовно, одне з основних дитячих приналежностей. Це та річ, яку батьки повинні мати напоготові, перш ніж їхати в автомобілі. Є автокрісла, які дозволяють дитині подорожувати в сидячому або повністю лежачому положенні.

Завдяки іграшкам можна тренувати якості дітей, такі як самостійність, креативність, допитливість і тим самим вчити вирішувати завдання. У такий спосіб виробляти соціальні навички. Якщо ці якості добре розвинені, то дитину дуже легко інтегрувати в компанію інших дітей.

Чому варто купувати у Minibaby?

  • Проста, безпечна та швидка покупка

Ви можете вибрати все, не виходячи з дому, і не потрібно нікуди йти чи стояти у черзі на касі. Просто виберіть спосіб доставки та оплати, і товар буде у вас за кілька днів.

  • Економія коштів та часу сподобаються вам

Здійснюючи покупки в Minibaby, ви заощадите не тільки час, який витратили б на довгі години в магазинах, але й гроші. На веб-сайті пропонують товари за справедливими та найдоступнішими в Україні цінами, і водночас приділяють велику увагу якості.

  • Мега вибір

В наявності величезна кількість найменувань товарів, з яких ви можете вибирати дитячі коляски, все для дитячого сну, годування та купання, а також транспортні засоби та іграшки. Окрім того, щодня з'являється кілька новинок.

  • Купівля без реєстрації

Співробітники магазину намагаються обробляти ваші замовлення у найкоротші терміни. І завжди повідомлять вам, коли посилку буде відправлено. Також приймаються заявки електронною поштою info@mini-baby.com.ua та за телефоном +38 (093) 737 50 68 або +38 (096) 889 18 18 (viber).

  • Вибір способу оплати

Декілька способів оплати дають можливість обрати найбільш зручний для вас.

  • Служба підтримки

Ви у чомусь не впевнені? Вам потрібно знати розміри чи необхідна порада? З понеділка по п'ятницю телефонний зв'язок доступний з 10:00 до 18:00, у суботу до 15:00.