Не дивлячись на те, що економічна ситуація в нашій країні не стає кращою, зацікавленість в реєстрація бізнесу Львів починає збільшуватись. З кожним роком кількість приватних підприємств в Україні тільки продовжує зростати, а держава все більше заохочує майбутніх підприємців до створення власної справи.

Яку форму бізнесу вибрати?

Перед тим як створити власне підприємство в Україні, майбутньому власнику варто визначитись з формою реєстрації бізнесу, тому розберемо дві найпопулярніші.

  • ФОП - це фізична особа підприємець. ФОП в основному обирають підприємці, які лише починають займатися підприємницькою діяльністю, мають відносно невисокий відсоток витрат, їхня діяльність в основному пов'язана з наданням різного роду послуг, працюють переважно зі звичайним населенням та мають обсяг доходів до 1-1.5 млн. гривень.
  • ТОВ - це товариство з обмеженою відповідальністю. ТОВ можна назвати наступним етапом для ФОПів, тобто коли підприємець вже виріс і прийшов час розширятися. Даний вид ведення бізнесу зазвичай обирають ті у кого є бізнес-партнери, а тому існує необхідність розділити частки компанії, чого не можна зробити за формою реєстрації що розглядалась вище. Також ТОВ обирають підприємці, які намагаються працювати переважно з великим бізнесом та компаніями, а також планують залучати інвесторів до частки компанії.

У кожної з цих форм реєстрації бізнесу є свої переваги та недоліки. В той час як ФОП є більш легким в плані оформлення та веденні бухгалтерії, то для ведення фінансового обліку в ТОВ, зазвичай, залучають спеціаліста.

З іншої сторони, товариство з обмеженою відповідальністю може розбудовувати великий бізнес та залучати різноманітних інвесторів та кредиторів, а також співпрацювати з іншими підприємствами та компаніями, навідміну від ФОП, з якими великі компанії готові мати співпрацю з куди рідше. Тут вже вам може знадобитися і юрист з нерухомості Львів.

Як провести реєстрацію бізнесу

Реєстрація бізнесу в Україні все рідше зводиться до величезної кількості паперів та стояння у чергах. Сьогодні достатньо зайти на державний портал "Дія" та виділити декілька хвилин вільного часу.
Для реєстрації ФОП в онлайні, потрібно авторизуватися на порталі, заповнити онлайн-форму і підтвердити свої дані електронним підписом (його також можна оформити в цьому додатку). Після всіх виконаних процедур ваша заява автоматично надходить в реєстр фізичних осіб-підприємців.

Реєстрація ТОВ на основі модельного статуту також мало відрізняється від вище перечислених маніпуляцій.

Якщо у Вас немає можливості провести реєстрацію свого бізнесу через державний портал, то зареєструвати юридичну особу чи ФОП можна через:

  • Центр надання адміністративних послуг;
  • Надсилання документів електронною поштою або з допомогою інших засобів зв'язку в електронній формі.

Якщо ж у Вас раптом виникнуть труднощі і знадобиться юрист Львів, який допоможе з реєстрацією бізнесу в Україні, то можете сміливо звертатися до компанії “Бачинський Та Партнери”. Це професіонали своєї справи, які допоможуть оминути всі підводні камені та запустити Вашу справу якомога швидше.