Сьогодні, 23 серпня, в Україні відзначають День Державного Прапора. З цієї нагоди біля Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулись урочистості.

Розпочали захід хвилиною мовчання в пам'ять про всіх, хто віддав своє життя у боротьбі за свободу і незалежність України. Участь в заході взяли керівництво області та міста, військовослужбовці, громадськість.

Біля Нацакадемії розміщений флагшток заввишки понад 50 метрів, на якому сьогодні замайорів дванадцятиметровий український прапор. Очільник області Максим Козицький віддав наказ урочисто підняти один з основних символів української державності – Державний Прапор України.

«Прапор – це символ незалежності та боротьби нашої країни. Під синьо-жовтим стягом Збройні Сили України виборюють кожен клаптик нашої землі та виганяють окупантів. Під цими ж кольорами наші дипломати на міжнародному рівні доводять нашу незламність усьому світові. Наші громадяни на тимчасово окупованих  територіях ховають прапор під землею, аби з потім з гордістю зустріти з ним наших військових. Це більше ніж просто Прапор, це наша історія, наша боротьба, наша гордість. Відзначаємо День Державного Прапора та пам’ятаємо, завдяки кому у нас є сьогодні»,  – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Опісля презентували Бойові прапори 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, 24-ї окремої механізованої бригади ім. короля Данила, 103-ї та 125-ї бригад Сил ТрО, 45-ї окремої артилерійської бригади, 63-ї окремої механізованої бригади,  12-ї бригади армійської авіації імені Генерал-хоружного Віктора Павленка, 16-ї окремої бригади армійської авіації «Броди».