Львівська ОВА та організація міжнародної солідарності «Triangle Generation Humanitaire» співпрацюватимуть у напрямі допомоги українцям, які через воєнні дії змушені покинути свої домівки та шукати прихистку на території області. Сьогодні, 23 червня, сторони підписали Меморандум про співпрацю.

Triangle Generation Humanitaire створена в 1994 році, розробляє та впроваджує програми гуманітарної допомоги, реабілітації і розвитку у 10 країнах, реалізуючи 55 програм через довгострокове партнерство з великими фінансовими донорами.

В Україні організація діє з березня 2016 року. З того часу і до сьогодні реалізували 14 проєктів, спрямованих на підвищення рівня продовольчої безпеки, доступу до предметів гігієни, а також забезпечення населення, яке проживає вздовж лінії розмежування на Донбасі, засобами для існування.

Сьогодні Triangle Generation Humanitaire реалізовує проєкти для основних потреб населення, яке постраждало внаслідок повномасштабної війни в Україні та підтримки центрів для тимчасового перебування внутрішньо переміщення осіб (ВПО).

«Відтепер наш офіс у Львові і ми координуємо діяльність звідси. Ми підписуємо Меморандум із ЛОВА, щоб мати більші можливості для роботи у різних закладах і щоб тісно співпрацювати з відділом соціального захисту населення», – зазначив виконавчий директор Асоціації «Triangle Generation Humanitaire» Ерік Форт.  

Відтак, Львівська ОВА та Асоціація «Triangle Generation Humanitaire» в межах Меморандуму об’єднають зусилля з метою надання психологічної підтримки для внутрішньо переміщених осіб (ВПО), юридичних консультацій та мультифункціональної допомоги ВПО.  

До слова, організація вже опрацьовує список необхідної гуманітарної допомоги для закладів перебування переміщених осіб.

«Дякую за те, що допомагаєте. У нас величезна потреба у цій допомозі. Так, більше 245 тисяч людей офіційно зареєструвались на Львівщині як внутрішньо переміщені. Насправді їхня кількість значно більша, і щодня до нас прибувають евакуаційні потяги. Відтак, актуальною є потреба у наданні фахової психологічної допомоги, навчання наших фахівців для подальшої роботи у цьому напрямі, облаштування спеціалізованих місць для окремих соціальних категорій, забезпечення побутовою технікою місць, де мешкають внутрішньо переміщені особи тощо», – зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.