У четвер, 23 листопада, у Львівській міській раді відбудеться публічна презентація ключових пріоритетів бюджету Львівської громади на 2024 рік. Охочих долучитися запрошують реєструватися. Також буде онлайн-трансляція заходу на фейсбук-сторінці Львівської міської ради.

 За словами першого заступника міського голови Львова Андрія Москаленка, у місті триває робота над проєктом бюджету Львівської громади на 2024 рік.

 «Обговорили процедуру прийняття з головами фракцій Львівської міської ради, а також затвердили на виконкомі планові показники бюджету.

Про всі ключові пріоритети загального фонду бюджету запрошуємо послухати цього четверга, 23 листопада, о 17:30 у великій сесійній залі Львівської міської ради (площа Ринок, 1). Також буде онлайн-трансляція.

Кожен охочий зможе подати свої пропозиції на електронну пошту. Детально про це вже в четвер.

Після цього з понеділка проєкт бюджету буде розглядатись на профільних комісіях, а потім на бюджетній комісії. Далі консолідовану пропозицію проєкту бюджету буде затверджено на виконкомі і винесено на голосування на сесію Львівської міської ради», – повідомив Андрій Москаленко.

23 листопада, о 17:30 у великій сесійній залі Львівської міської ради заступники міського голови Львова та профільні керівники розкажуть про програми, від яких місту довелось відмовитись у зв’язку з воєнним станом та ключові напрямки: підтримка військових, медицина, освіта, соціальна політика і критична інфраструктура, на які витрачатимуть бюджетні кошти Львова у 2024 році.  

Охочим долучитися до обговорення наживо у Львівській міськраді необхідно попередньо зареєструватися за посиланням.