Відповідно до сьогоднішнього рішення виконавчого комітету, на вул. Б. Хмельницького – пл. Старий Ринок облаштують укриття для мешканців і гостей міста. Наразі визначено місце розташування захисної споруди, а концепцію зовнішнього вигляду мають розробити протягом наступних 20 днів.

Облаштувати укриття та благоустрій території для мешканців та гостей Львівської міської територіальної громади на вул. Б. Хмельницького – пл. Старий Ринок мають на земельних ділянках орієнтовною площею 0,0041 га та 0,0035 га у межах червоних ліній.

Відтак зараз управління архітектури та урбаністики ЛМР має розробити концепцію зовнішнього вигляду укриття та благоустрою території на вул. Б. Хмельницького – пл. Старий Ринок.

Нагадаємо, у листопаді відкриють укриття на вул. Похилій, де зможе поміститися 200 осіб, а у вересні на вул. Городоцькій, поблизу цирку, відновили укриття на 300 людей.

Загалом цього року у планах міста – повністю відремонтувати укриття ще на вул. Теліги, вул. Шевченка та вул. Солодовій. Це все – в межах програми ремонту укриттів на 2022-2024 роки, яку ухвалили на сесії Львівської міської ради торік у грудні.