У Львові студентів, які вже отримали транспортні картки ЛеоКарт, запрошують долучитися до тестування безготівкової оплати проїзду на міських автобусних маршрутах. Для цього потрібно зареєструватися, активувати транспортну картку та поповнити її баланс. Тестування розпочнеться 18 серпня – студенти зможуть здійснювати поїздки за пів ціни у міських автобусах №№1А, 3А, 5А, 10, 39, 62.

У ЛКП «Львівавтодор» пояснили, як студентам долучитися до тестування:

  • зателефонувати на «гарячу лінію» за номером 0800 303 007 та записатись на прийом до адміністратора у Центрі обслуговування пасажирів (вул. Горбачевського, 10);
  • на прийомі слід мати картку ЛеоКарт та документ, що посвідчує особу;
  • поповнити картку ЛеоКарт безготівковим способом через термінал у адміністратора. Мінімальна сума поповнення – 75 грн (10 поїздок). 

Телефонувати для запису можна вже відсьогодні, 16 серпня.  

«Обмежень на кількість поїздок зі знижкою немає. Проте, після закінчення коштів на балансі картки ЛеоКарт, студенту потрібно повторно прийти до Центру обслуговування пасажирів та знову поповнити баланс картки для оплати проїзду зі знижкою», – зазначили у ЛКП «ЛЬвівавтодор». 

Після закінчення етапу тестування, поповнення балансу карток ЛеоКарт буде доступне різними способами: через веб-ресурси онлайн та фізично готівковим чи безготівковим способами. 

Водночас студентам, які ще не мають ЛеоКарт, нагадують: у навчальних закладах триває централізована подача документів  на виготовлення студентських карток.