З минулого місяця Львівська ОВА організовує у координаційних центрах підтримки цивільного населення при районних військових адміністраціях зустрічі з членами родин захисників і захисниць та ветеранами. У серпні провели 6 зустрічей у містах районного значення. Учасники отримують юридичні роз’яснення щодо своїх питань та можливість поспілкуватися з представниками ТЦК та СП, міграційної служби, Пенсійного фонду, управлінь соцзахисту, поліції, Офісу підтримки родин військовослужбовців, регіонального штабу з питань поводження з військовополоненими.

Чергова зустріч відбулася на Золочівщині 14 вересня за участі, зокрема, Василя Маркевича, начальника Золочівської РВА, Тараса Греня, радника з юридичних питань начальника Львівської ОВА, представників місцевої влади, поліції, територіальних центрів комплектування, військових частин, керівників провідних напрямів області та району, які сприяють вирішенню соціальних та юридичних потреб військовослужбовців та їх родин. 

Як повідомляють у Золочівській РВА, захід відбувся у форматі діалогу, де кожен зміг висловитись, послухати та почути відповідь на поставлене запитання. Обговорили актуальні питання щодо соціального та юридичного захисту родин військовослужбовців, які постраждали від російсько-української війни, а саме:

- оформлення  соціальних та пенсійних виплат для родин загиблих;
- питання комунікації родин зниклих безвісти з правоохоронними органами;
- проходження ВЛК та які особливості проведення ДНК-експертиз;
- алгоритм пошуку зниклих безвісти.

Метою таких зустрічей є дієва допомога  та надання якісних юридичних, соціальних та адміністративних послуги ветеранам, членам їхніх сімей та родинам полеглих воїнів, максимально мінімізуючи всі бюрократичні процедури. 

Для отримання допомоги звертайтесь:

Контакти та адреса офісів КЦ міст районного значення та центрів психосоціальної допомоги на карті: https://loda.gov.ua/project/57381

Телефон Гарячої лінії Львівській області  112

  • Офіс допомоги Львівський район - тел: 067-471-00-83
  • Офіс допомоги Стрийський район - тел: 067-471-01-56
  • Офіс допомоги Дрогобицький район - тел: 067-471-02-45
  • Офіс допомоги Самбірський район - тел: 067-471-02-98
  • Офіс допомоги Золочівський район - тел: 067-471-03-29
  • Офіс допомоги Червоноградський район - тел: 067-471-03-34
  • Офіс допомоги Яворівський район - тел: 067-471-03-44 (Новояворівськ: Тел:  067-471-06-30