За інформацією Служби автомобільних доріг у Львівській області, завтра, 15 серпня, розпочинають капітальний ремонт мостового переходу через річку Малехівка на автомобільній дорозі Київ-Чоп у Малехові. Тому відзавтра, з 7:00 год, проїзд на Східному під’їзді до Львова буде закритий. Закінчити ремонтні роботи планують наприкінці цієї осені.

«Об’їзд ділянки ремонту здійснюватиметься через кільцеву дорогу Львова. Для легкового транспорту діятиме ще один альтернативний маршрут – через населені пункти Дубляни та Великі Грибовичі», – йдеться у повідомленні Служби автомобільних доріг у Львівській області.

За інформацією управління транспорту ЛМР, на час ремонтних робіт міські автобуси №1А та №60 курсуватимуть через с. Великі Грибовичі.

«Аби покращити транспортне сполучення для мешканців с. Малехів, також вивчаємо можливість організації “розриву руху” для маршруту №1А в районі ремонтних робіт. Йдеться про те, що один автобус возитиме пасажирів з Дублян до місця ремонту. Далі пасажири виходять з автобуса, переходять місце ремонту пішки і сідають на інший автобус, що чекає на протилежній стороні. Про прийняте рішення повідомимо додатково», – зазначив керівник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів.

Як повідомляє Служба автомобільних доріг у Львівській області, залізобетонну переправу, яку ремонтуватимуть, звели ще у 1961 році. Після проведення комісійного обстеження, споруду визнали аварійною. Вже кілька років тут діяли обмеження вантажопідйомності.

«Відповідно до проєкту, ми розширимо споруду до 19,2 м і влаштуємо дві смуги в одному напрямку. Завдяки демпферній системі розподілимо зустрічні транспортні потоки. А також з обох сторін влаштуємо підходи до переправи», – інформує Служба автомобільних доріг Львівщини.