Сьогодні у багатьох з'явилася можливість вирушити у подорож, яка починається з оформлення документів та придбання валізи. Приємно котити доріжками аеропорту нову сяючу річ. Попереду довга дорога, яка не завжди рівна. Як же вберегти нещодавно куплену валізу від подряпин та інших ушкоджень? Чи може обмотати його прозорою плівкою, як показували нещодавно в мелодрамі? Але є й інше розв'язання проблеми: не пошкодувати коштів та купити стильний аксесуар — чохол для валізи, який не тільки збереже зовнішню поверхню, а й послужить для речей додатковим захистом.
Коли ж настане час одягнути чохол на валізу
З моменту прийнятого рішення з'їздити за кордон години летять непомітно. Ось і речі зібрані. Саме час одягнути чохол, бо в залі очікування робити це незручно: навколо пасажири, потрібно стежити не лише за речами, а й за сумкою з документами.
Послідовність виконання дій:
- багаж слід встановити на коліщатка і встановити, де знаходиться ручка;
- взявши кейс, потрібно повернути його так, щоб ручка та отвір для неї збіглися;
- спочатку потрібно надіти чохол на ручку, що висувається, а потім обтягнути їм валізу до коліс;
- за наявності гумки на придбаній моделі її потрібно протягнути між колесами.
Залишилося застебнути виріб. Потрібно ще кілька хвилин, щоб перевірити, чи все зроблено правильно. Ручку видно, її можна скласти чи витягнути. Тканина чохла не виступає, руху не заважає. Збори закінчені.
Проблема вибору: чохол для валізи або плівка
Щоб захистити свою дорожню поклажу від подряпин та пошкоджень, адже в аеропорту часто накладають один багаж на інший або зовсім кидають, бажано її обмотати плівкою або надіти захисний чохол. Що краще?
Щоб це зрозуміти, потрібно порівняти варіанти захисту багажу:
- Обмотати валізу плівкою — ідея непогана, але щоб її втілити, потрібен час і спритність, адже плівка рветься, морщиться. Та ще треба залишити колеса та ручки вільними. До того ж у багатьох аеропортах це сумнівне задоволення надається за окрему плату. Захисний чохол одягається та знімається буквально за хвилину. Вставити ручки в отвори, натягнути на валізу та застебнути.
- Плівку потрібно намотувати в кілька шарів - так, щоб не залишалося вільного простору. Упаковка захистить багаж від пилу, бруду, дощу, але може порватися, зачепившись за гострі краї платформи. Захисні чохли шиються із синтетичного матеріалу, у міцності якого сумніватися не слід: тканину, як правило, важко порвати або порізати.
- Після того, як мандрівник прибув до готелю, він розпаковує речі. Знімає та викидає плівку – це одноразовий захист. Чохол набагато легше зняти, і він складається до наступного турне.
- Плівка біла та непоказна - інших варіантів немає. Це ускладнює пошук валізи на стрічці. Вибір захисних аксесуарів величезний, чохли можна підібрати на будь-який смак: креативні, яскраві, неоромантичні, брутальні. Такий захист набагато помітніший на стрічці видачі багажу.
Приємно «нарядити» свою валізу, ніж тягнути виріб, зовнішній вигляд якого не відповідає статусу мандрівника.
Як підібрати чохол за розміром
Зараз є безліч виробників, що випускають захисні чохли різних розмірів. Єдиного стандарту немає. Можна придбати модель, в якій саквояж, попри всі старання, не вміщується. Гроші викинуті дарма. Або, навпаки, такий аксесуар вільний, що доводиться його ушивати. Як не помилитися та придбати ідеальну захисну річ?
Необхідно виміряти свій кейс і порівняти з сіткою розмірів, кожен розмір якої позначений англійськими літерами: від S, M, L, XL. Починається відлік від 40 см – це невеликий компактний саквояж. Кожен наступний розмір більший за попередній на 10 см. Точна відповідність сітки параметрам валізи — запорука правильного придбання.
Купуючи чохол для валізи, кожен прагне уникнути проблематичних ситуацій у турах, забезпечити захист своїй дорогій валізі на кілька років. Разом з Exult це цілком можливо!