На території Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи у Винниках завершили облаштування комплексу тренажерних майданчиків.

Начальник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім'як повідомив, що майданчик включає в себе різні блоки і елементи, що дозволяють провести ефективне і всебічне тренування чи заняття з активної реабілітації.

«Тренажери мають вбудовані ваги. Регулювати навантаження дуже легко. До того ж, вони є довговічними — мають надміцну, антивандальну конструкцію. На даній локації є можливість проводити не тільки персональні тренування, але і заняття цілих груп - одночасно тренуватися може до 15 осіб. Хлопці вже випробовують майданчик з врахуванням настанов реабілітолога», - зазначив Роман Хім'як.

Він також додав, що таких обʼєктів Львівщина потребуватиме ще не мало, тому зараз шукають додаткові можливості для їх встановлення не лише в закладах охорони здоров’я та реабілітаційних центрах, а також інших локаціях у межах проєкту «Ліга Нескорених» який реалізує наше Управління молоді та спорту Львівської ОДА, дитячо-юнацька спортивна школа серед людей з інвалідністю «ГАЛИЧИНА», Invasport Lviv Ukraine.