Максим Козицький ознайомив його з наслідками ракетного удару по багатоквартирному будинку в ніч на 6 липня.

Як повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, Олексій Кулеба відвідав за дорученням Президента України та Керівника Офісу Президента місце трагедії у Львові. До ліквідації наслідків теракту залучили майже 700 людей, а це поліціянти, медики, працівники комунальних служб, СБУ, Нацгвардії, волонтерські та громадські організації.

«Дякую партнерам Львівської ОВА – ГО «Друзі спільноти святого Егідія», які оперативно привезли на місце трагедії спецодяг для рятувальників та комунальників, їжу, воду, засоби гігієни для постраждалих мешканців і всіх, хто усував наслідки ракетного удару. Також велика шана нашим волонтерам медико-психологічної допомоги на Головному залізничному вокзалі Львова та міжнародним партнерам, які згуртувалися довкола служби. Вони оперативно приїхали на місце й надавали психологічну, медичну та гуманітарну допомогу всім, хто цього потребував». - зазначив очільник Львівщини.

Якщо ви потребуєте допомоги, телефонуйте на Гарячу лінію Львівської області за номером 112 або заповнюйте анкету.

Номер телефону волонтерської спільноти медико-психологічної допомоги:
068 003 4014.

«40 людей, які втратили дім, тимчасово відселили у модульне містечко, готель та дитячий центр спорту, туризму і екскурсій.
Ремонтні бригади вже почали роботи. Швидкого одужання 48 львів‘янам, які поранені через цей ракетний удар. Вічна пам‘ять десятьом людям, яких ми, на жаль, втратили. Ворог відповість за все. Але, будь ласка, не ігноруйте повітряних тривог». - резюмував Максим Козицький.