Вчора вночі на територію одного із структурних підрозділів ЛКП «Львівелектротранс» було транспортовано сьомий із десяти п’ятисекційних низькопідлогових трамваїв марки «Електрон». За процедурою новий вагон має пройти обкатку, випробовування й тестування ходових характеристик та гальмівних систем. У процесі його доукомплектують приладами АСОП (автоматизована система оплати проїзду) та присвоять інвентарний номер.

«Після проведення усіх підготовчих робіт трамвай зможе курсувати на лінії», - повідомили у ЛКП «Львівелектротранс».

Нагадаємо оновлення рухомого складу ЛКП «Львівелектротранс» відбувається за кредитні кошти від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ). Це стало можливим завдяки участі Львова у проєкті «Міський громадський транспорт України», що є рамковим кредитом від ЄІБ. В межах проєкту місто отримало 12 млн євро кредиту на закупівлю десяти п’ятисекційних низькопідлогових трамваїв.

У 2020 році ЛКП «Львівелектротранс» провело закупівлю 10 п’ятисекційних низькопідлогових трамваїв у компанії «ЕлектронМаш», загальною вартістю 17,3 млн євро без ПДВ. За планами поставка решти трьох трамваїв очікується до червня цього року.