акция, блокирование, протестующие, пункт пропускаНа пропускних пунктах на Львівщині пікетувальники почали потроху пропускати в Україну людей. Про це повідомляє голова ГО "Варта 1" Ігор Зінкевич. 

За його словами, станом на 8:00 26 листопада, на пропускних пунктах на Львівщині ситуація трохи стабілізувалася. Зокрема, на "Шегинях" пікетувальники почали потроху пропускати в Україну людей, які застрягли на кордоні, така сама інформація була з "Краківця" - з певним інтервалом пропускають людей.

"Є люди, які пікетують і вимагають зміни в законах, але вже їх позиція щодо людей, які застрягли на кордонах, і розуміння, що їм треба повернутися додому, - є, пропускні пункти наразі ще блоковані, але наразі порозуміння є між протестуючими і тими, які мають перетнути кордон".

Ігор Зінкевич

Він нагадує, що залізничні траси не блоковані, тому поїздом можна спокійно проїхати кордон.


На пропускных пунктах на Львовщине пикетчики начали понемногу пропускать в Украину людей. Об этом сообщает председатель ОО "Варта 1" Игорь Зинкевич. 

По его словам, по состоянию на 8:00 26 ноября, на пропускных пунктах на Львовщине ситуация несколько стабилизировалась. В частности, в "Шегини" пикетчики начали понемногу пропускать в Украину людей, которые застряли на границе, такая же информация была с "Краковца" - с определенным интервалом пропускают людей.

"Есть люди, которые пикетируют и требуют изменения в законах, но уже их позиция в отношении людей, которые застряли на границах, и понимание, что им надо вернуться домой, - есть, пропускные пункты пока еще блокированы, но пока есть понимание есть между протестующими и теми, которые имеют пересечь границу".

Игорь Зинкевич

Он напоминает, что железнодорожные трассы не заблокированы, поэтому поездом можно спокойно проехать границу.