ритуальные услуги, стоимость, подорожание, похороныУ Львові в середньому на 20% подорожчали ритуальні послуги. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення "Про встановлення ЛКП "Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг“ тарифів на ритуальні послуги". Як повідомив Роман Панасюк, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури міськради, перелік ритуальних послуг приводиться у відповідність до законодавства і їх вартість в середньому зростає на 20%, у зв’язку із збільшенням заробітної плати.

"Щоб мешканці не відчули фінансового дискомфорту, ми зменшили перелік послуг, залишивши лише 5 найосновніших, на які і відкоригували тариф".

Роман Панасюк, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури міськради

Так, за його інформацією, оформлення свідоцтва на поховання становило 4,50 грн, а тепер буде становити 5,30 грн. Копання могили (при різних умовах взимку та влітку) максимальна ціна була 1873 грн, а тепер буде 2279 грн. Запайка цинкової труни коштувала 461 грн, а тепер буде 472 грн.".

Прийняте рішення набирає чинності з дня його оприлюднення.


Во Львове в среднем на 20% подорожали ритуальные услуги. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Исполнительный комитет Львовского городского совета принял решение "Об установлении ЛКП "Производственно-реставрационный комбинат обрядовых услуг" тарифов на ритуальные услуги". Как сообщил Роман Панасюк, заместитель директора департамента жилищного хозяйства и инфраструктуры горсовета, перечень ритуальных услуг приводится в соответствие с законодательством и их стоимость в среднем вырастет на 20% в связи с увеличением заработной платы.

"Чтобы жители не почувствовали финансового дискомфорта, мы уменьшили перечень услуг, оставив только 5 самых основных, на которые и откорректировали тариф".

Роман Панасюк, заместитель директора департамента жилищного хозяйства и инфраструктуры горсовета

Так, по его информации, оформление свидетельства на погребение составляло 4,50 грн, а теперь будет составлять 5,30 грн. На копание могилы (при различных условиях зимой и летом) максимальная цена была 1873 грн, а теперь будет 2279 грн.Ззапайка цинкового гроба стоила 461 грн, а теперь будет 472 грн.

Принятое решение вступает в силу со дня его опубликования.