вода, тарифУ Старосамбірському водоканалі повідомили про намір підняття тарифів. Про це інформують "Старосамбірські вісті". 

Комунальне підприємство "Старосамбірське МВКГ" звернулося до мешканців м. Старий Самбір про намір здійснити коригування діючого тарифу для населення на послуги централізованого водопостачання та водовідведення.

"Необхідність переглянути тарифи вже в кінці 2018 року, зумовлена різким зростанням цін на електроенергію в три рази, ціни на ПММ та матеріально-технічні ресурси  зросли в 2 рази. Центральна мережа водопостачання та водовідведення міста застаріла (понад 40 років), амортизаційний знос становить 50%. Внаслідок чого виникають часті пориви на мережі, які необхідно своєчасно ліквідувати".

Директор підприємства Василь Антошик

Дане питання буде розглянуте впродовж місяця на сесії Старосамбірської міської ради.


В Старосамборском водоканале сообщили о намерении поднятия тарифов. Об этом информируют "Старосамборские известия". 

Коммунальное предприятие "Старосамборское ГВКХ" обратилось к жителям г. Старый Самбор о намерении осуществить корректировку действующего тарифа для населения на услуги централизованного водоснабжения и водоотведения.

"Необходимость пересмотреть тарифы уже в конце 2018 года, обусловлена ​​резким ростом цен на электроэнергию в три раза, цены на ГСМ и материально-технические ресурсы выросли в 2 раза. Центральная сеть водоснабжения и водоотведения города устарела (более 40 лет), амортизационный износ составляет 50 %. в результате возникают частые порывы на сети, которые необходимо своевременно ликвидировать".

Директор предприятия Василий Антошик

Данный вопрос будет рассмотрен в течение месяца на сессии Старосамборского городского совета.