Саліциловий пілінг користується великим попитом серед дівчат із жирною та проблемною шкірою, а також у випадку пігментації, фотостаріння і природного старіння шкіри. Адже він має чудові антибактеріальні та знезаражувальні властивості, вдало висвітлює, звужує пори, підсушує висипання і запобігає появі нових.
Але така процедура підходить не всім, окрім того, має певні особливості проведення. Та про це – далі.
Саліциловий пілінг і його особливості
Саліцилова кислота і її властивості
Саліциловий пілінг проводиться за допомогою препаратів, основним активним компонентом яких є саліцилова кислота.
Працює вона так: проникає до поверхневих або серединних шарів шкіри, розчиняє накопичені забруднення, залишки себуму і відмерлі клітини епідермісу і виводить їх. Така дія дуже нагадує пілінгові процедури з АНА-кислотами. До слова, їх часто додають у саліцилові пілінги, для посилення ефективності процедур.
Саліцилова кислота найкраще підходить для боротьби з акне, комедонами, надмірною жирністю шкіри і пігментацією. Вона знезаражує дерму, підсушує висипання на глибокому рівні й запобігає появі нових.
Протипоказання
Саліциловий пілінг підходить далеко не всім. Його протипоказано в таких випадках:
- вагітність і період грудного вигодовування;
- запальні процеси на шкірі;
- рани, шрами, опіки, будь-які порушення цілісності шкіри;
- чутливість, сухість, схильність до подразнень;
- алергія на будь-який із компонентів засобу;
- прийом гліколемічних ліків.
У будь-якому разі, це салонна процедура, і лікар-косметолог порадить вам той вид пілінгу, що ідеально підходитиме до вашої шкіри, навіть якщо саме саліциловий вам не підходить.
Процедура
Саліциловий пілінг – виключно салонна процедура, в домашніх умовах вона не проводиться. Хоча саліцилова кислота часто додається у засоби догляду за жирною шкірою для широкого вжитку, але її концентрація в них відносно невелика.
Саліциловий пілінг проводиться в 4 етапи.
- Шкіра очищується від залишків декоративної косметики, забруднень, надлишків шкірного жиру.
- Знежирення і дезінфекція, за допомогою спеціального розчину.
- Власне, нанесення препарату із розчином саліцилової кислоти. Коли ви триматимете його на обличчі, скоріш за все, відчуєте пощипування чи легке печіння. Якщо ці відчуття будуть сильними, скажіть про це лікарю.
- Нейтралізація. Більшість препаратів для саліцилового пілінгу необхідно нейтралізувати кислоту за допомогою спеціального препарату. Деякі засоби можна змивати водою.
- Нанесення заспокійливого і захисного крему чи маски.
Джерело: https://ladyshop.ua/