Описані методи виконання робіт широко застосовуються у всьому світі насамперед для безтраншейного монтажу або заміни трубопроводів, колекторів та обсадних труб різного перерізу та діаметру, а також для інших безтраншейних робіт, наприклад, встановлення та ремонту свердловин чи з'єднань. Як будівельна компанія та виробнича компанія, ТзОВ “ЗахідБурІнвест” велику частину роботи робить власним обладнанням.
ТзОВ «ЗахідБурІнвест» пропонує комплексний підхід до виконання переходів горизонтально-направленого буріння, а також для безтраншейного прокладання комунікацій. Воно включає:
- трубопроводи;
- газопроводи;
- кабелі;
- каналізацію;
- металеві футляри.
Все це може проводитись під:
- швидкісними автомагістралями;
- міськими дорогами;
- залізничними коліями;
- річками;
- невеликими водоймами;
- заболоченими ділянками.
Вона розробила інструкції на основі власного досвіду та реальних умов на будівельних майданчиках. Вони враховують специфіку обладнання та будівельну практику, яку фірма використовує. Усі ілюстрації на сайті показують лише її машини під час виконання робіт бригадою або фотографії з конструкції, отримані від замовників.
Безтраншейні технології, що називаються NO-DIG і TRENCHLESS TECHNOLOGIES, - це рішення, які дозволяють будувати під землею без необхідності її копати.
За допомогою безтраншейної технології понад 90% усієї роботи виконується під землею, тому можна уникнути:
- необхідності зносу та відновлення поверхні;
- порушення нормального ритму життя міста;
- зупинення руху на автострадах;
- втручання в існуючі трубопроводи та мережі зв'язку.
Безтраншейні технології вигідніші (у 2,5-3 рази) порівняно із звичайним методом виконання робіт (відкриті земляні роботи) в умовах містобудування. Крім того, безтраншейні методи будівництва трубопроводів та мереж зв'язку не завдають шкоди навколишньому середовищу.
Безтраншейні технології включають:
- роботи, що виконуються відповідно до технічних вимог;
- збереження існуючого дорожнього покриття;
- збереження рослинності;
- чистоту та культуру праці в міських умовах;
- економію матеріальних та фінансових ресурсів;
- зручність для мешканців;
- збереження існуючих трубопроводів та з'єднань.