Правоохоронними органами Львівщини викрито осіб, які організували незаконні схеми щодо вивезення сміття з міста Львова. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.
В ході досудового розслідування з’ясовано, що перевізникам, уповноваженим на вивезення сміття з міста Львова, надавали послуги із захоронення відходів створені наприкінці минулого року кілька підприємств в місті Дніпро. При цьому останні не мають відповідних ресурсів: техніки, полігонів твердих побутових відходів, транспортних засобів, необхідних для захоронення відходів, не володіють нерухомістю та не мають найманих працівників. Засновниками, керівниками та бухгалтерами цих підприємств є особи, які не знали про їх існування, а також особи, які за участь в їх реєстрації отримували грошові кошти.
Слідством встановлено, що після трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі по даний час перевізники твердих побутових відходів подавали документи від імені фіктивних підприємств про нібито прийняття та захоронення останніми відходів, на підставі чого отримували кошти з міського бюджету Львова. Водночас, таких послуг фіктивні підприємства не надавали, а перевізники незаконно здійснювали скид твердих побутових відходів у невідведених для цього місцях на всій території України.
30 травня поточного року слідчими Нацполіції у Львівській області спільно з працівниками спецпідрозділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю управління СБУ у Львівській області проведено 15 обшуків на території Львівської, Дніпропетровської та Київської областей, за результатами яких викрито осіб, причетних до діяльності фіктивних підприємств, вилучено значний обсяг документації, печатки фіктивних підприємств, листування осіб, які їх створили та комп’ютерну техніку.
Наразі вирішується питання щодо повідомлення винним особам про підозру у кримінальному провадженні за фактами вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.191 (заволодіння службовими особами шляхом зловживання своїм службовим становищем коштами міського бюджету, які призначені для компенсації додаткових витрат на перевезення твердих побутових відходів), ч.1 ст.205 КК України (фіктивне підприємництво).
Правоохранительные органы Львовщины разоблачили лиц, организовавших незаконные схемы по вывозу мусора из Львова. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области.
В ходе досудебного расследования установлено, что перевозчикам, уполномоченным на вывоз мусора из Львова, предоставляли услуги по захоронению отходов созданные в конце прошлого года несколько предприятий в городе Днепр. При этом последние не имеют соответствующих ресурсов: техники, полигонов ТБО, транспортных средств, необходимых для захоронения отходов, не обладают недвижимостью и не имеют наемных работников. Учредителями, руководителями и бухгалтерами этих предприятий являются лица, которые не знали об их существовании, а также лица, которые за участие в их регистрации получали денежные средства.
Следствием установлено, что после трагедии на Грибовичской свалке по настоящее время перевозчики твердых бытовых отходов подавали документы от имени фиктивных предприятий о якобы принятия и захоронения отходов, на основании чего получали средства из городского бюджета Львова. В то же время таких услуг фиктивные предприятия не оказывали, а перевозчики незаконно осуществляли сброс твердых бытовых отходов в не отведенных для этого местах по всей территории Украины.
30 мая текущего года следователями Нацполиции в Львовской области совместно с работниками спецподразделения по борьбе с коррупцией и организованной преступностью управления СБУ в Львовской области проведено 15 обысков на территории Львовской, Днепропетровской и Киевской областей, по результатам которых разоблачены лиц, причастных к деятельности фиктивных предприятий, изъят значительный объем документации, печати фиктивных предприятий, переписка лиц, которые их создали, и компьютерную технику.
Сейчас решается вопрос о сообщение виновным лицам о подозрении в уголовном производстве по фактам совершения уголовных преступлений, предусмотренных ч.3 ст.191 (завладение должностными лицами путем злоупотребления своим служебным положением средствами городского бюджета, которые предназначены для компенсации дополнительных расходов на перевозку твердых бытовых отходов) , ч.1 ст.205 УК Украины (фиктивное предпринимательство).