З нагоди свого 90-ліття в Україні Ротарі-клуб заснував іменну алею у Шевченківському гаю. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.
Наприкінці травня 2019 року члени найбільшої і найстаршої у світі неурядової волонтерської харитативної організації Ротарі висадили 25 сакур у Музеї народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького. Благодійний захід відбувся у рамках святкування 90-ї річниці від започаткування Ротарі в Україні. В акції взяли участь представники львівських клубів Ротарі, ротарійці з Білорусії та Італії.
"Це символічна акція, тому що стратегія Ротарі — екологія, підтримка безпечного навколишнього середовища", — зазначив Андрій Петрух, президент Ротарі Інтернешенал клуб Львів.
Директор Музею народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького Роман Назаровець розповів, що така акція у Музеї відбувається вперше, хоча над ідеєю висадки "іменних" дерев думали давно, зокрема таку можливість Музей хотів надати нареченим, які одружуються за проектом "Одруження за 24 години", що уже кілька років успішно працює на території Музею.
Довідка SQ. Ротарі Інтернешнл створена в 1905 році. ЇЇ метою є гуртування лідерів, які докладають зусиль для покращення життя у громадах на всьому світі, створюючи позитивні незворотні зміни. Нині Ротарі разом з молодіжними клубами-партнерами Ротаракт та Інтеракт налічує понад 1,3 мільйони членів, об'єднаних в майже 36 тисяч Ротарі Клубів та майже 34 тисячі Ротаракт та Інтеракт Клубів на всіх континентах нашої планети, у 188 країнах та географічних регіонах. В Україні налічується понад 50 Ротарі-клубів, що об'єднують майже тисячу ротарійців. Основними центрами ротарійського руху є Львів, Київ, Харків, Дніпропетровськ, Ужгород, Одеса, Івано-Франківськ.
По случаю своего 90-летия в Украине Ротари-клуб основал именную аллею в Шевченковском гаю. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.
В конце мая 2019 года члены крупнейшей и старейшей в мире неправительственной волонтерской благотворительной организации Ротари высадили 25 сакур в Музее народной архитектуры и быта во Львове имени Климентия Шептицкого. Благотворительный мероприятие состоялось в рамках празднования 90-й годовщины учреждения Ротари в Украине. В акции приняли участие представители львовских клубов Ротари, ротарийци из Белоруссии и Италии.
"Это символическая акция, потому что стратегия Ротари - экология, поддержка безопасной окружающей среды", - отметил Андрей Петрух, президент Ротари Интернешенал клуб Львов.
Директор Музея народной архитектуры и быта во Львове имени Климентия Шептицкого Роман Назаровець рассказал, что такая акция в Музее происходит впервые, хотя над идеей высадки "именных" деревьев думали давно, в частности такую возможность Музей хотел предоставить невестам, которые женятся по проекту "Женитьба за 24 часа", что уже несколько лет успешно работает на территории Музея.
Справка SQ. Ротари Интернешнл создана в 1905 году. Ее целью является сплочение лидеров, которые прилагают усилия для улучшения жизни в общинах во всём мире, создавая положительные необратимые изменения. Сейчас Ротари вместе с молодежными клубами-партнерами Ротаракт и Интеракт насчитывает более 1,3 миллиона членов, объединенных в почти 36 000 Ротари Клубов и почти 34 000 Ротаракт и Интеракт клубов на всех континентах планеты, в 188 странах и географических регионах. В Украине насчитывается более 50 Ротари-клубов, объединяющих около тысячи ротарианцев. Основными центрами ротарийского движения является Львов, Киев, Харьков, Днепропетровск, Ужгород, Одесса, Ивано-Франковск.