У львівському дитячому садочку з'явився перший «розумний» датчик.
Про це повідомляє Львівська міськрада.
Дотримуватися належного рівня вологості повітря, освітленості та температури повітря у навчальних закладах стане простіше. Завдяки датчику, встановленому у приміщенні, побачити цю інформацію можна на спеціальній веб-сторінці.
Перший такий пристрій вже встановили у львівському дитячому садочку №159. Датчик «AirQ» допомагає визначити оптимальне середовище для перебування діток. Розробила такий сенсор львівська IT компанія «KindGeek». Протестувати пристрій вирішили безкоштовно спільно з ГО «Наукова» у садочку №159.
«У планах – створити цілу систему, яка допоможе моніторити та вдосконалювати навчальні заклади. Хочемо додати сенсор СO2, тобто вуглекислого газу, та сенсор шуму, який дасть можливість моніторити, чи діти в садочку сплять насправді і впродовж якого періоду. Також у розробці IR-камери, які дадуть змогу слідкувати за малечею під час сну та давати інформацію про температуру та емоційний стан кожного», – розповів співзасновник компанії «KindGeek» Антон Скрипник.
В львовском детском саду появился первый «умный» датчик.
Об этом сообщает Львовский горсовет.
Соблюдать надлежащего уровня влажности воздуха, освещенности и температуры воздуха в учебных заведениях станет проще. Благодаря датчику, установленному в помещении, увидеть эту информацию можно на специальной веб-странице.
Первое такое устройство уже установили в львовском детском саду №159. Датчик «AirQ» помогает определить оптимальную среду для пребывания детей. Разработала такой сенсор львовская IT компания «KindGeek». Протестировать устройство решили бесплатно совместно с ОО «Научная» в саду №159.
«В планах - создать целую систему, которая поможет мониторить и совершенствовать учебные заведения. Хотим добавить сенсор СО2, то есть углекислого газа, и сенсор шума, который даст возможность мониторить, или дети в саду спят на самом деле и в течение какого периода. Также в разработке IR-камеры, которые позволят следить за малышами во время сна и давать информацию о температуре и эмоциональное состояние каждого», - рассказал соучредитель компании «KindGeek» Антон Скрипник.