Львівська міська рада затвердила стратегію поводження з ТПВ на базі Zero Waste. Про це повідомляє
Депутати Львівської міської ради проголосували за Стратегію поводження з ТПВ у Львові, засновану на концепції Zero Waste. Як зазначив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, ця стратегія розрахована до 2019 року включно і передбачає мінімізацію відходів та їх роздільний збір.
"У стратегії значна частина відходів перетворюється на ресурс", – наголосив він.
Згідно з документом, Львів має запровадити розподіл сміття на суху та мокру фракції, а також виокремити збір пластику та скла. Для органіки, яка становить майже 25% від усіх ТПВ міста, заплановано обладнати майданчики для компостування.
Також передбачено встановити тариф на вивезення відходів у залежності від того, скільки сміття продукують квартира чи будинок.
За словами Москаленка, упродовж літа будуть напрацьовані конкретні заходи в рамках стратегії, і частину з них розпочнуть впроваджувати з осені. Проте переважна їхня більшість припаде на два наступні роки.
Львовский городской совет утвердил стратегию обращения с ТБО на базе Zero Waste. Об этом сообщает
Депутаты Львовского городского совета проголосовали за Стратегию обращения с ТБО во Львове, основанную на концепции Zero Waste. Как отметил заместитель городского головы Львова по вопросам развития Андрей Москаленко, эта стратегия рассчитана до 2019 года включительно и предусматривает минимизацию отходов и их раздельный сбор.
"В стратегии значительная часть отходов превращается в ресурс", - подчеркнул он.
Согласно документу, Львов должен ввести распределение мусора на сухую и мокрую фракции, а также выделить сбор пластика и стекла. Для органики, которая составляет почти 25% от всех ТБО города, запланировано оборудовать площадки для компостирования.
Также предусмотрено установить тариф на вывоз отходов в зависимости от того, сколько мусора производят квартира или дом.
По словам Москаленко, в течение лета будут наработаны конкретные меры в рамках стратегии, и часть из них начнут внедрять с осени. Однако подавляющее их большинство придется на два последующих года.