безработный, центр занятостиЛьвівський обласний центр зайнятості узагальнив статистичні дані та склав портрет типового безробітного Львова. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Моніторинг свідчить, що за допомогою у працевлаштуванні частіше звертаються жінки, аніж чоловіки – 54% проти 46% відповідно. Роботу активніше шукають особи віком від 30 до 34 років (15,7%). Серед безробітних найбільшу частку складали законодавці, вищі державні службовці, керівники та менеджери (19,0%). Майже третина (33,3%) клієнтів обласної служби зайнятості здобули повну вищу освіту, майже стільки ж (32%) завершили вишкіл у професійно-технічних навчальних закладах.

Причиною втрати роботи для більшості є звільнення за згодою сторін – 42,9%. Серед зареєстрованих безробітних в області переважають мешканці міських поселень - 59%. Найбільша кількість тимчасово непрацюючих, а таких 20,5%, зареєстрована у Львівському міському центрі зайнятості.

Що стосується саме Львова, то портрет безробітного міста виглядає так: особа жіночої статі віком від 30 до 34 років з повною вищою або професійно-технічною освітою, котру звільнили з останнього місця праці за згодою сторін.

“Ймовірно, її не влаштовував рівень оплати праці або відсутність умов для побудови професійної кар’єри. У минулому вона займала керівні посади, можливо, навіть у державних структурах. Відтак, надалі вона шукатиме роботу, яка б була схожа на попередню, але з більшими перспективами та фінансовою винагородою”, - наголошують у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Львівського обласного центру зайнятості.


Львовский областной центр занятости обобщил статистические данные и составил портрет типичного безработного Львова. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Мониторинг показывает, что за помощью в трудоустройстве чаще обращаются женщины, чем мужчины - 54% против 46% соответственно. Работу активно ищут люди в возрасте от 30 до 34 лет (15,7%). Среди безработных больше всего законодателей, высших государственных служащих, руководителей и менеджеров (19,0%). Почти треть (33,3%) клиентов областной службы занятости получили полное высшее образование, почти столько же (32%) завершили обучение в профессионально-технических учебных заведениях.

Причиной потери работы для большинства является увольнение по соглашению сторон - 42,9%. Среди зарегистрированных безработных в области преобладают жители городов - 59%. Наибольшее количество временно неработающих, а таких 20,5%, зарегистрировано в Львовском городском центре занятости.

Что касается именно Львова, то портрет безработного города выглядит так: это женщина в возрасте от 30 до 34 лет с полным высшим или профессионально-техническим образованием, которую уволили с последнего места работы по соглашению сторон.

"Вероятно, ее не устраивал уровень оплаты труда или отсутствие условий для построения профессиональной карьеры. В прошлом она занимала руководящие должности, возможно, даже в государственных структурах. Поэтому, в дальнейшем она будет искать работу, которая была похожа на предыдущую, но с большими перспективами и финансовым вознаграждением", - отмечают в отделе организационно-информационной работы и архивного дела Львовского областного центра занятости.