STATUS QUO

детская площадка, улица Медовая, кабель

Дитячий майданчик на Медовій очистять від високовольтних кабелів

Кабельні лінії високовольтної мережі винесуть за межі дитячого майданчика на вул. Медовій. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

На звернення мешканців та за результатами публікації в ЗМІ, відбулось комісійне обстеження дитячого майданчика на вул. Медовій. В огляді взяли участь представники департаменту житлового господарства та інфраструктури, управління молоді та спорту, Галицької районної адміністрації та “Львівобленерго” (РЕМ).

Прийнято рішення щодо тимчасового обмеження доступу на дитячий майданчик сторонніх осіб та дітей до вирішення ситуації. Водночас досягнуто домовленості з представником РЕМ щодо необхідності винесення кабельних ліній поза межі майданчика.

“Майданчик та підстанція на цьому місці були ще з радянських часів. Глибина залягання кабельних ліній не сягала нормативної через часті ремонтні роботи на ній, однак кабелі не є оголені. РЕМ запевнило нас, що всі кабельні лінії закладені цеглою, тому в цім питанні технологій дотримано. Наразі ми тимчасово обмежили доступ сторонніх людей та дітей на територію майданчика допоки РЕМ ще завершує там роботи. Відтак буде вирішуватись питання щодо заміни старих кабельних ліній та винесення їх поза межі майданчика“, - сказав заступник голови Галицької РА Андрій Зозуля.


Кабельные линии высоковольтной сети будут вынесены за пределы детской площадки на ул. Медовой. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

На обращение жителей и по результатам публикации в СМИ состоялось комиссионное обследование детской площадки на ул. Медовой. В осмотре приняли участие представители департамента жилищного хозяйства и инфраструктуры, управления молодежи и спорта, Галицкой районной администрации и "Львовоблэнерго" (РЭС).

Принято решение о временном ограничении доступа на детскую площадку посторонних лиц и детей до решения ситуации. В то же время достигнута договоренность с представителем РЭС о необходимости вынесения кабельных линий за пределы площадки.

"Площадка и подстанция на этом месте были еще с советских времен. Глубина залегания кабельных линий не достигалась нормативной из-за частых ремонтные работы на ней, однако кабели не являются обнаженными. РЭС заверил нас, что все кабельные линии заложены кирпичом, поэтому в этом вопросе технологий соблюдены. Сейчас мы временно ограничили доступ посторонних людей и детей на территорию площадки, пока РЭС завершает там работы. Поэтому будет решаться вопрос о замене старых кабельных линий и вынесение их за пределы площадки", - сказал заместитель председателя Галицкой РА Андрей Зозуля.

Автор: Тетяна Костенко