STATUS QUO

ДТП, Бусск, Fiat Doblo, дети

Львів’янка з двома дітьми опинилась в реанімації після ДТП

26 квітня о 12:45 між м. Буськ та смт. Красне зіткнулись два легковика Fiat Doblo та Great Wall Voleex, внаслідок чого жінка з двома дітьми попала до реанімації. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

На автодорозі сполученням Берестечко - Буськ – Перемишляни, на відрізку між м. Буськ та смт. Красне, на перехресті нерівнозначних доріг сталося зіткнення 2-х легкових автомобілів: Fiat Doblo та Great Wall Voleex. Внаслідок зіткнення отримали травми різного ступеню важкості три львів’янина, пасажири автомобіля Fiat Doblo, у тому числі дитини 1 та 5 років, а саме:

  • 2016 року народження, житель м. Львова, у стані середньої важкості госпіталізований до реанімаційного відділення Львівської міської дитячої клінічної лікарні;
  • 2011 року народження, жителька м. Львова, у стані середньої важкості госпіталізована до нейрохірургічного відділення Львівської міської дитячої клінічної лікарні;
  • 1986 року народження, жителька м. Львова, у важкому стані госпіталізована до реанімаційного відділення Комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова.

26 апреля в 12:45 между м. Бусск и с. Красное столкнулись две легковушки Fiat Doblo и Great Wall Voleex, в результате чего женщина с двумя детьми попала в реанимацию. Об этом сообщает Департамент по вопросам гражданской защиты Львовской облгосадминистрации.

На автодороге Берестечко - Бусск - Перемышляны, на отрезке между м. Бусск и с. Красное, на перекрестке неравнозначных дорог произошло столкновение 2-х легковых автомобилей: Fiat Doblo и Great Wall Voleex. В результате столкновения получили травмы различной степени тяжести три львовянина, пассажиры автомобиля Fiat Doblo, в том числе дети 1 и 5 лет, а именно:

  • 2016 года рождения, житель Львова, в состоянии средней тяжести госпитализирован в реанимационное отделение Львовской городской детской клинической больницы;
  • 2011 года рождения, жительница Львова, в состоянии средней тяжести госпитализирован в нейрохирургическое отделение Львовской городской детской клинической больницы;
  • 1986 года рождения, жительница Львова, в тяжелом состоянии госпитализирована в реанимационное отделение Коммунальной городской клинической больницы скорой медицинской помощи Львова.
Автор: Тетяна Костенко