STATUS QUO

переход, арендатор

У Львові в орендаря заберуть підземний перехід

Через аварійний стан переходу на площі Митній розірвуть договір з орендарем. Орендар не відремонтував аварійні сходи переходу на площі Митній. Про це повідомляє ZAXID.NET

Личаківська районна адміністрація розірве договір з підприємством "ІнтерАйс Україна", яке орендує підземний перехід на площі Митній, через неналежний стан переходу. Про це повідомив голова Личаківської райадміністрації Іван Лозинський.

За словами Лозинського, підприємство "ІнтерАйс Україна" не відремонтувало аварійні сходи та не впорядкувало територію переходу.

"Орендар власним коштом зобов’язався відремонтувати перехід, але не зробив цього. Ми направили листа міському голові, щоб він своїм указом розірвав договір про оренду. Коли саме ми розірвемо договір, не можу сказати, бо там є певні процедури", – повідомив Іван Лозинський.

У подальшому приміщення переходу планують віддати під оренду іншому підприємцю, якого зобов’яжуть провести там ремонт.

За даними ZAXID.NET, компанія "ІнтерАйс Україна" орендує підземний перехід на площі Митній з 2011 року. Підписуючи договір оренди підприємство зобов'язувалось провести конструкцію приміщень переходу та впорядкувати територію, однак не зробило цього. У березні 2018 року у переході обсипалася штукатурка.

Згідно із даними бізнес-платформи YouControl, керівником ТзОВ "ІнтерАйс Україна" є син колишнього депутата Львівської облради Володимира Ковірка Юрій. Власниками фірми є львів’янка Любов Клюба, мешканець Трускавця Василь Ричков та мешканка Дніпропетровської області Ольга Лиса.

f41bf4afc2b18550899a9e83dc6ffb99.jpg


Из-за аварийного состояния перехода на площади Мытной разорвут договор с арендатором. Арендатор не отремонтировал аварийные лестницы перехода на площади Мытной. Об этом сообщает ZAXID.NET

Лычаковская районная администрация расторгнет договор с предприятием "Интерайс Украина", которое арендует подземный переход на площади Мытной, из-за ненадлежащего состояния перехода. Об этом сообщил председатель Лычаковской райадминистрации Иван Лозинский.

По словам Лозинского, предприятие "Интерайс Украина" не отремонтировало аварийные лестницы и не упорядочило территорию перехода.

"Арендатор за свой счет обязуется отремонтировать переход, но не сделал этого. Мы направили письмо мэру, чтобы он своим указом расторг договор об аренде. Когда мы разорвем договор, не могу сказать, потому что там есть определенные процедуры", - сообщил Иван Лозинский.

В дальнейшем помещение перехода планируют отдать в аренду другому предпринимателю, которого обяжут провести там ремонт.

По данным ZAXID.NET, компания "Интерайс Украина" арендует подземный переход на площади Мытной с 2011 года. Подписывая договор аренды, предприятие обязывалось провести конструкцию помещений перехода и благоустроить территорию, однако не сделало этого. В марте 2018 в переходе осыпалась штукатурка.

Согласно данным бизнес-платформы YouControl, руководителем ООО "Интерайс Украина" является сын бывшего депутата Львовского облсовета Владимира Ковирка Юрий. Владельцами компании являются львовянка Любовь Клюба, житель Трускавца Василий Рычков и жительница Днепропетровской области Ольга Лиса.

Автор: Тетяна Костенко