храм Святой Троицы, ремонтУправління охорони історичного середовища Львівської міської ради підписало з приватним підприємством "Володар-Маркет" угоду на проведення реставраційних робіт у храмі Святої Трійці, що на вул. Тершаковців, 1. Вартість ремонтно-реставраційних робіт – 3,349 млн грн. Про це повідомляє Центр міського сервісу. 

Тендер на проведення робіт двічі скасовували через відсутність учасників. Згідно з угодою, яку підписали 21 вересня, роботи мають розпочатися у жовтні цього року і триватимуть до грудня 2018 року.  

До слова, храм Святої Трійці у Львові розпочали будувати у 1739 р. як монастир сестер сакраменток за проектом Бернарда Меретина. Сучасного вигляду костел набув після перебудови у 1881–1887 рр. за проектом Адольфа Мінасевича. На початку 1990-х років будівлі колишніх монастиря сакраменток і костелу Заручин Марії передали у розпорядження УГКЦ.

Нагадаємо, 14 вересня Львівська міськрада виділила додаткові кошти на реставрацію двох храмів. Зокрема депутати виділили додатково 719 тис. грн на реставрацію Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла (Костел єзуїтів), а також 300 тис. грн – на реставрацію храму Святої Трійці на вул. Тершаковців. Також цього року триватимуть роботи і в інших храмах Львова. Зокрема – в костелі Непорочного зачаття Монастиря сс. Кларисок ("Музей Пінзеля"), костелі Петра і Павла ордену Єзуїтів, що на вул. Театральній, 11, костелі Домініканців на пл. Музейній, 3, храмі Святого Миколая на вул. Богдана Хмельницького.


Управления охраны исторической среды Львовского городского совета подписало с частным предприятием "Володар-Маркет" договор на проведение реставрационных работ в храме Святой Троицы, что на ул. Тершаковцев, 1. Стоимость ремонтно-реставрационных работ - 3349000 грн. Об этом сообщает Центр городского сервиса. 

Тендер на проведение работ дважды отменяли из-за отсутствия участников. Согласно договору, который подписали 21 сентября, работы должны начаться в октябре этого года и продлятся до декабря 2018 года.

К слову, храм Святой Троицы во Львове начали строить в 1739 как монастырь сестер сакраменток по проекту Бернарда Меретина. Современный вид костел приобрел после перестройки в 1881-1887 гг. по проекту Адольфа Минасевича. В начале 1990-х годов постройки бывшего монастыря сакраменток и костела Помолвки Марии передали в распоряжение УГКЦ.

Напомним, 14 сентября Львовский горсовет выделил дополнительные средства на реставрацию двух храмов. В частности, депутаты выделили дополнительно 719 тыс. грн на реставрацию гарнизонного храма святых апостолов Петра и Павла (Костел иезуитов), а также 300 тыс. грн - на реставрацию храма Святой Троицы на ул. Тершаковцев. Также в этом году продлятся работы и в других храмах Львова. В частности - в костеле Непорочного зачатия монастыря стр. Кларисок ("Музей Пинзеля"), костеле Петра и Павла ордена иезуитов, на ул. Театральной, 11, костеле Доминиканцев на пл. Музейной, 3, в храме Святого Николая на ул. Богдана Хмельницкого.