За інформацією департаменту житлового господарства та інфраструктури, минулої ночі для посипання вулиць від ожеледиці використали 186 м3 піскосуміші та 43 тонни солі. Також вночі до прибирання від снігових опадів було залучено 58 одиниць техніки.

Так, на вулицях Львова працювали 29 піскорозкидувачів, 5 навантажувачів та 24 трактори. Ще 15 одиниць техніки були на чергуванні.

Протиожеледними засобами посипали дороги, мости, підйоми у всіх районах міста. Впродовж дня роботи триватимуть. Власників приватних закладів просять очищати від льоду територію біля своїх будівель.

Мерія закликає усіх учасників дорожнього руху бути обачними на дорогах. Зокрема, водіїв просять обирати помірну швидкість та дотримуватись безпечної дистанції між транспортними засобами, вмикати фари, пішоходів – носити взуття з неслизькими підошвами та переходити дорогу лише у спеціально призначених для цього місцях.

У разі виникнення будь-яких непередбачуваних ситуацій, прохання повідомляти на «Гарячу лінію міста» за коротким номером 1580.