карта, Геопортал, отдыхНа Геопорталі Львова з’явились дві нові карти. Вони доповнили інформацію про відпочинок у місті, а також об’єкти соціальної інфраструктури. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Зокрема, у розділі "відпочинок" можна переглянути карту, на якій відображені готелі та хостели міста. Карта містить понад 200 об’єктів, серед яких 100 хостелів та 127 готелів на території міста. По кожному з них, обравши об’єкт на карті, можна переглянути інформацію про його адресу розташування, контактні дані, рейтинг закладу розміщення за версією Booking.com та посилання на бронювання на сайті Booking.com. 

В розділі сайту з "об'єктами соціальної інфраструктури" є карта, на якій відображені всі об’єкти, що обладнані автоматичними дефібриляторами (апаратами для надання екстреної медичної допомоги). Зокрема, таких у Львові є 16 об’єктів. Щодо кожного із них, обравши об’єкт на карті, можна переглянути інформацію про адресу їх розташування (вулиця, будинок), чіткий опис того, де саме можна знайти ці апарати, час, в який до них є доступ, а також робочу мову пристрою. 

Адміністрування та інформаційне наповнення Геопорталу Львова забезпечує сектор геоінформаційних систем ЛКП "Міський центр інформаційних технологій".


На Геопортале Львова появились две новые карты. Они дополнили информацию об отдыхе в городе, а также объекты социальной инфраструктуры. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

В частности, в разделе "отдых" можно посмотреть карту, на которой указаны гостиницы и хостелы города. Карта содержит более 200 объектов, среди которых 100 хостелов и 127 гостиниц на территории города. По каждому из них, выбрав объект на карте, можно просмотреть информацию о его адресе расположения, контактные данные, рейтинг заведения размещения по версии Booking.com и ссылки на бронирование на сайте Booking.com. 

В разделе сайта с "объектами социальной инфраструктуры" есть карта, на которой отражены все объекты, оборудованные автоматическими дефибрилляторами (аппаратами для оказания экстренной медицинской помощи). В частности, во Львове 16 таких объектов. По каждому из них, выбрав объект на карте, можно просмотреть информацию об адресе их расположении (улица, дом), четкое описание того, где именно можно найти эти аппараты, время, в которое к ним есть доступ, а также рабочий язык устройства . 

Администрирование и информационное наполнение геопортала Львова обеспечивает сектор геоинформационных систем ЛКП "Центр информационных технологий".