Львов, рейтинг, популярность, выходныеЛьвів став першим містом у британському рейтингу найпопулярніших міст для поїздок на вікенд. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради. 

Сервіси Airbnb та Post Office Travel Money склали спільний рейтинг європейських міст, які є найбільш популярними серед їх користувачів для проведення вікенду. Львів очолив цей рейтинг як найпопулярніше і найдешевше місце для подорожі.

"Отримані результати показують, що все більша кількість відпочиваючих у Великобританії замінює таких європейських фаворитів, як Париж та Амстердам, на набагато дешевшу альтернативу. Очолює перелік ТОП-10 найпопулярніших напрямків місто Львів, Україна", — йдеться у повідомленні Airbnb.

Львів став першим містом для так званих "святкових вихідних" — поїздок, які здійснюють люди, щоб відсвяткувати випускний чи день народження. Окрім того рейтинг складався і по вартості вікенду, відтак наше місто стало найдешевшим. До десятки увійшли також Тірана, Катовіце, Антарія, Барі, тощо.

"Львів розглядає туризм як галузь економіки, завдяки якій створюються тисячі робочих місць і активно розвивається малий та середній бізнес. Тому для Львова потрапляння у цей рейтинг — це більша привабливість міста. Тим паче місто має добре сполучення двома перевізниками до Лондона. І це вже сьогодні дає додатковий бум у розвитку ділових зв’язків між двома містами", — прокоментував Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку.

b95a0eb757d0c7ff0b5066e620eac03c.jpg


Львов стал первым городом в британском рейтинге самых популярных городов для поездок на уикенд. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета. 

Сервисы Airbnb и Post Office Travel Money составили общий рейтинг европейских городов, которые являются наиболее популярными среди их пользователей для проведения уикенда. Львов возглавил этот рейтинг как самое популярное и самое дешевое место для путешествия.

"Полученные результаты показывают, что все большее количество отдыхающих в Великобритании заменяет таких европейских фаворитов, как Париж и Амстердам, на гораздо более дешевую альтернативу. Возглавляет перечень ТОП-10 самых популярных направлений город Львов, Украина", - говорится в сообщении Airbnb.

Львов стал первым городом для так называемых "праздничных выходных" - поездок, которые совершают люди, чтобы отпраздновать выпускной или день рождения. Кроме того рейтинг составлялся и по стоимости уикенда, поэтому Львов стал самым дешевым. В десятку вошли также Тирана, Катовице, Антария, Бари и др.

"Львов рассматривает туризм как отрасль экономики, благодаря которой создаются тысячи рабочих мест и активно развивается малый и средний бизнес. Поэтому для Львова попадание в этот рейтинг - это большая привлекательность города. Тем более город имеет хорошее соединение двумя перевозчиками в Лондон. И это уже сегодня дает дополнительный бум в развитии деловых связей между двумя городами", - прокомментировал Андрей Москаленко, заместитель городского головы Львова по вопросам развития.