консульство, акция, фаєр

Учора, 21 жовтня, під стінами Генерального консульства Російської Федерації у Львові відбулася акція, присвячена атентату Миколи Лемика радянського консула у Львові у 1933 році як помста за Голодомор. Про це повідомляє ІП "Діло". 

Два десятки націоналістів під стінами російського консульства у Львові прийшли нагадати історію.

Молоді люди розгорнули великий плакат із зображенням Миколи Лемика і підписали його: "I’ll be back (я повернуся)". Крім цього, тримали у руках написи: "Астахов, пам’ятай долю Майлова", "Московські свині вимітайтеся зі Львова", "Лемик у кожному з нас".

Нагадаємо, 21 жовтня 1933 року, член ОУН Микола Лемик вбив начальника канцелярії консуляту СРСР у Львові Алєксєя Майлова на знак протесту проти штучно організованого радянською владою Голодомору в Україні 1932–1933 рр. Таким чином активісти хочуть нагадати про те, що львів’яни не бояться радикальних дій для захисту інтересів своєї держави. Також нагадування про те, що завдяки вчинку Миколи Лемика світ більше дізнався про страшні події, які мали місце в Україні у 1932–1933 роках.

У рамках акції відбулося фаєршоу, через яке все подвір’я консульства огорнув дим. На завершення, у пам’ять про Миколу Лемика, активісти заспівали Гімн України.


Вчера, 21 октября, под стенами Генерального консульства Российской Федерации во Львове состоялась акция, посвященная покушению Николая Лемика на советского консула во Львове в 1933 году как месть за Голодомор. Об этом сообщает ИП "Дело". 

Два десятка националистов под стенами российского консульства во Львове пришли напомнить историю.

Молодые люди развернули большой плакат с изображением Николая Лемика и подписали его: "I'll be back (я вернусь)". Кроме этого, держали в руках надписи: "Астахов, помни судьбу Майлова", "Московские свиньи выметайтесь из Львова", "Лемык в каждом из нас".

Напомним, 21 октября 1933 года, член ОУН Николай Лемик убил начальника канцелярии консульства СССР во Львове Алексея Майлова в знак протеста против искусственно организованного советской властью Голодомора в Украине 1932-1933 гг. Таким образом активисты хотят напомнить о том, что львовяне не боятся радикальных действий для защиты интересов своего государства. Также напоминание о том, что благодаря поступку Николая Лемика мир больше узнал о страшных событиях, которые имели место в Украине в 1932-1933 годах.

В рамках акции состоялось фаершоу, через которое весь двор консульства окутал дым. В завершение, в память о Николае Лемике, активисты спели Гимн Украины.