музыканты, петицияВ Єдиній системі місцевих петицій зареєстрована петиція з проханням створити належні умови для культурної діяльності вуличних музикантів за прикладом європейських міст. 

Автор петиції Владислав Мальчевський зазначає, що Львів називають містом вуличної музики. Проте "відсутність умов для ведення перформативної діяльності вуличних музикантів не дає можливості розвивати культурну індустрію Львова в сучасному європейському дискурсі". Тому пропонує створити належні умови для культурної діяльності вуличних музикантів за прикладом європейських міст, таких як: Берлін, Мюнхен, Лондон, а також спростити умови отримання ліцензій для вуличних музикантів та дозволити їм працювати на площі Ринок та прилеглих вулицях у період з 18:00 до 22:00.

Станом на 22 березня петицію підписали 1 особа з 500 необхідних.


В Единой системе местных петиций зарегистрирована петиция с просьбой создать надлежащие условия для культурной деятельности уличных музыкантов по примеру европейских городов

Автор петиции Владислав Мальчевский отмечает, что Львов называют городом уличной музыки. Однако "отсутствие условий для ведения перформативном деятельности уличных музыкантов не дает возможности развивать культурную индустрию Львова в современном европейском дискурсе". Поэтому предлагает создать надлежащие условия для культурной деятельности уличных музыкантов по примеру европейских городов, таких как Берлин, Мюнхен, Лондон, а также упростить условия получения лицензий для уличных музыкантов и позволить им работать на площади Рынок и прилегающих улицах в период с 18:00 до 22:00.

По состоянию на 22 марта петицию подписали 1 человек из 500 необходимых.