STATUS QUO

У Львові жінка опізнала грабіжника

У Львові жінка впізнала ймовірного грабіжника, переглянувши фотографії. Патрульні затримали чоловіка. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Львівської області.

Вчора вдень на вулиці Низинній стався грабіж. Зловмисник вирвав сумку у 29-річної жінки неподалік пошти і втік. Там були телефон та 3 тисячі гривень.

Разом з потерпілою патрульні 1-го батальйону обстежили прилеглі території, однак злодія не виявили. У Залізничному відділі поліції жінка написала заяву та в присутності працівників карного розшуку переглянула базу з фотографіями раніше судимих або схильних до злочину осіб. На одному з них заявниця побвчила схожого чоловіка. Патрульні вирушили на пошуки 28-річного ймовірного зловмисника. Дорогою до його дому заїхали у заклад, де він часто буває, однак чоловіка там не було. Натомість вдома таких гостей чоловік не очікував.

Разом з поліцейськими він проїхав у відділок, де провели упізнання, і жінка прямо вказала на нього. В подальшому справу передали слідчим.


Во Львове женщина узнала вероятного грабителя, просмотрев фотографии. Патрульные задержали мужчину. Об этом сообщает пресс-служба патрульной полиции Львовской области.

Вчера днем ​​на улице Низинной произошел грабеж. Злоумышленник вырвал сумку у 29-летней женщины неподалеку почты и убежал. Там были телефон и 3000 гривен.

Вместе с потерпевшей патрульные 1-го батальона обследовали прилегающие территории, однако вора не обнаружили. В Железнодорожном отделе полиции женщина написала заявление и в присутствии работников уголовного розыска пересмотрела базу с фотографиями ранее судимых или склонных к преступлению лиц. На одном из них заявительница побвчила похожего мужчину. Патрульные отправились на поиски 28-летнего предполагаемого злоумышленника. По дороге к дому заехали в заведение, где он часто бывает, однако мужчины там не было. Зато дома таких гостей человек не ожидал.

Вместе с полицейскими он проехал в участок, где провели опознание, и женщина прямо указала на него. В дальнейшем дело передали следователям.