​Мешканці вул. Біберовича, що у Шевченківському районі Львова, бажають створити громадський простір для відпочинку та дозвілля.

Про це розповіла депутат Львівської міської ради Ірина Оршак.

На вул. Біберовича при повороті на вул. Ожинову є зелена зона, де колись мешканці району проводили своє дозвілля. З часом територія заросла бур’яном.

"Щоб землю не продали будівельній компанії і не спорудили на тому місці багатоповерхівку, ми вирішили облаштувати сквер. У громадському просторі на вулиці Біберовича будуть встановлені лавочки, висаджені дерева, а також буде створений майданчик для вигулу собак", - розповіла Оршак.


Жители ул. Биберовича (Шевченковский район Львова) хотят создать общественное пространство для отдыха и досуга.

Об этом рассказала депутат Львовского городского совета Ирина Оршак. На ул. Биберовича при повороте на ул. Ежевичную есть зеленая зона, где когда-то жители района проводили свой досуг. Со временем территория заросла бурьяном.

"Чтобы землю не продали строительной компании и не построили на том месте многоэтажку, мы решили обустроить сквер. В общественном пространстве на улице Биберовича будут установлены лавочки, высажены деревья, а также будет создан площадка для выгула собак", - рассказала Оршак.