Авіакомпанія SKYUP анонсувала третій напрямок на осінь 2019 року – Львів – Прага. Про це повідомляє прес-служба Міжнародного аеропорту "Львів" імені Данили Галицького. 

Восени цього року українська лоукост-компанія SkyUp почне виконувати новий рейс - йдеться про сполучення зі столицею Чехії.

"Рейс Львів-Прага завжди був у переліку побажань до аеропорту "Львів", зважаючи на тісні зв’язки між нашими державами та потужний пасажиропотік. І знаково, що до побажань громадян дослухалась молода вітчизняна авіакомпанія, яка зараз активно виходить на ринок, як внутрішніх так і міжнародних перевезень. Польоти у Прагу розпочнуться з 17 жовтня і будуть відбуватися у четвер та неділю. Їхня вартість стартує від 992 гривень. Час у повітрі – 1,5 години", - зазначають у прес-служб аеропорту.

Нагадаємо, що нещодавно авіакомпанія SkyUp також оголосила про початок польотів у Харків. Це другий внутрішній рейс після Києва, який відкриває перевізник з львівського летовища. До слова, компанія також переглянула частотність столичного напрямку і збільшила його вдвічі – від двох до чотирьох рейсів у тиждень.


Авиакомпания SKYUP анонсировала третье направление на осень 2019 - Львов - Прага. Об этом сообщает пресс-служба Международного аэропорта "Львов" имени Данилы Галицкого. 

Осенью этого года украинский лоукост-компания SkyUp начнет выполнять новый рейс - речь идет о сообщение со столицей Чехии.

"Рейс Львов-Прага всегда был в перечне пожеланий к аеропорту "Львов", учитывая тесные связи между нашими государствами и мощный пассажиропоток. И знаково, что к пожеланиям граждан прислушивалась молодая отечественная авиакомпания, которая сейчас активно выходит на рынок, как внутренних так и международных перевозок. Полеты в Прагу начнутся с 17 октября и будут проходить в четверг и воскресенье. Их стоимость стартует от 992 гривен. Время в воздухе - 1,5 часа", - отмечают в пресс-служб аэропорта.

Напомним, что недавно авиакомпания SkyUp также объявила о начале полетов в Харьков. Это второй внутренний рейс после Киева, который открывает перевозчик из львовского аэропорта. К слову, компания также пересмотрела частотность столичного направления и увеличила его вдвое - от двух до четырех рейсов в неделю.