На даний час в області не зафіксовано випадків самогубств дітей через смертельні ігри в соцмережах, повідомляє прес-служба Львівської обласної прокуратури.
У прокуратурі зазначають, що є непоодинокі випадки долучення підлітків у соціальних мережах до "груп смерті" - таких, як "Море китів", "Розбуди мене в 4:20", "Тихий дім", "Небесний кит", "Синій кит", "F57" тощо. Окрім цього, діти грають у не менш небезпечні ігри - такі, як "Зникни на 24 години" та "Перебіжи дорогу". Але до цього часу смертей, пов’язаних з небезпечними іграми, до сі не було.
В той же час, в області проживає 500 тис. дітей, з яких майже 10 тис. - проживають у сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають під соціальним супроводом. Тому прокуратура підкреслює, що кожен факт зникнення дитини або заподіяння самоушкодженнь взято на особливий контроль, і звертається до батьків з проханням підвищити увагу до дітей.
В настоящее время в области не зафиксированы случаи самоубийств детей, игравших в смертельные игры в соцсетях, сообщает пресс-служба Львовской областной прокуратуры.
В прокуратуре отмечают, что есть случаи, когда подростки добавляются в социальных сетях в "группы смерти", такие как "Море китов", "Разбуди меня в 4:20", "Тихий дом", "Небесный кит", "Синий кит", F57 и т.д., которые ставят цель довести до самоубийства. Кроме этого, дети играют в не менее опасные игры "Исчезни на 24 часа" и "Перебеги дорогу". Но до сих пор смертей, связанных с опасными играми, в области не было.
В то же время в регионе проживает 500 тыс. детей, из которых почти 10 тыс. - в семьях, оказавшихся в сложных жизненных обстоятельствах. Поэтому прокуратура подчеркивает, что каждый факт исчезновения ребенка или причинения самоповреждения взят на особый контроль, и обращается к родителям с просьбой повысить бдительность.