На Львівщині зустріч із зграєю шершнів для 57-річного чоловіка закінчилась смертю.

Про це повідомили у прес-службі Національної поліції Львівщини.

До Сокальського відділення поліції 17 вересня надійшло повідомлення від фельдшера швидкої медичної допомоги про те, що, приїхавши на виклик у одне з сіл Сокальського району, вони виявили тіло чоловіка без ознак життя з слідами множинних укусів комах. На місці події працювала слідчо-оперативна група.

Правоохоронці встановили, що у той день близько 13.50 місцевий житель, пораючись по господарству, натрапив на гніздо шершнів та порушив його. Комахи атакували 57-річного чоловіка, який від отриманих укусів помер до приїзду медиків. Зараз правоохоронці встановлюють всі обставини загибелі чоловіка, призначено судово-медичну експертизу.


На Львовщине встреча со стаей шершней для 57-летнего мужчины закончилась смертью.

Об этом сообщили в пресс-службе Главного управления Национальной полиции во Львовской области.

В Сокальское районное отделение полиции поступило сообщение от фельдшера скорой медицинской помощи о том, что, приехав на вызов в одно из сел Сокальского района, они обнаружили тело мужчины без признаков жизни со следами множественных укусов насекомых.

На месте происшествия работала следственно-оперативная группа. Правоохранители установили, что местный житель, работая по хозяйству, наткнулся на гнездо шершней и нарушил его. Насекомые атаковали мужчину, который от полученных укусов скончался до приезда медиков. Сейчас правоохранители устанавливают все обстоятельства гибели мужчины, назначена судебно-медицинская экспертиза.